Ttpod 7.5.1 Son Sürüm Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Ttpod 7.5.1 Son Sürüm Türkçe
Uygulama tarafımca türkçeye çevrilmiştir

Tanıtım: Uygulamayı kısa olarak tanıtmak istiyorum, bu uygulamayla hem müzik indirebilirsiniz hem de dinleyebilirsiniz. Telefonunuzdaki müziklerin şarkı sözlerini ve albüm kapaklarını uygulama otomatik olarak bulur. Ve karaoke tadında müzik ekranından geçer. Müzik dinleyerek uyumak istiyorsanız, uyku modu kısmından kapanma ayarı yaparsınız uyuya kaldığınızda müzik çalmaya devam etmez, kısacası sabahleyin pil bitmiş olarak uyanmazsınız. Uygulama kendine has bir de kilit ekranına sahiptir. Arayüzü son derece gelişmiştir. Yüzlerce dış görünüme sahiptir. Özellikleri genel olarak böyle, sayamadığım bir çok özellik var salla-değiştir vb...

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mabdussamed, DeaDKiSs69, hasan3472ty ve 3 diğerleri

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
:tşk:

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
Abi emeğine sağlık çok teşekkürler fakat şu programı çevirenler neden google translateten kopyala yapıştır çeviriyo birde çeviri eksik kalmış sanırım ttpod servilerinde bazı kısımlar eski sürümde türkçeye çevrilebiliyodu bu sürümde tamamen çince görünüyo.

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Abi emeğine sağlık çok teşekkürler fakat şu programı çebrenler neden google translateten kopyala yapıştır çeviriyo birde çeviri eksik kalmış sanırım ttpod servilerinde bazı kısımlar eski sürümde türkçeye çevrilebiliyodu bu sürümde tamamen çince görünüyo.

Çince görünen yerler serverden kaynaklanıyor, aslında biraz daha üstünde çalışsaydım onuda düzeltirdim...

b3k1rr03

b3k1rr03

Üye
eline sağlık

ndorte

Üye
Kardeş eyvallah eline saglik da heryere mail adresini gommenin amaci nedir ? About kismina yazman yeterli bulmak isteyen adam oradan ulasir sana cok gereksiz olmus yukledim ve aciliyetle sildim emegine saglik

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş eyvallah eline saglik da heryere mail adresini gommenin amaci nedir ? About kismina yazman yeterli bulmak isteyen adam oradan ulasir sana cok gereksiz olmus yukledim ve aciliyetle sildim emegine saglik

Rica ederim, çince yazılar duracağına benim mail adresim dursun fenamı, beğenmediysen silebilirsin zaten silmişsin sorun yok....

Rica ederim, çince yazılar duracağına benim mail adresim dursun fenamı, beğenmediysen silebilirsin zaten silmişsin sorun yok....

ayhan2000

ayhan2000

Üye
Hocam program guzel daha oncede senin cevirdigin ttpod uygulamalarini indirmistim. Bu uygulamada kitaplik muzik dinle servislerinde ip sinirli hatasi veriyor bu konuda beni aydinlatabilirsen memnun olurum. Tekrar tesekkurler

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
Hocam program guzel daha oncede senin cevirdigin ttpod uygulamalarini indirmistim. Bu uygulamada kitaplik muzik dinle servislerinde ip sinirli hatasi veriyor bu konuda beni aydinlatabilirsen memnun olurum. Tekrar tesekkurler
TTPod serverlarında kısıtlama var bu sorun 7.00 sürümünden beri devam ediyo kendi yaptığım çeviride bunun çözümünü yayınlanmıştım burdanda yazayım TTPoda girmeden önce Wi Fi ve Mobil Veriyi kapat TTpodu aç servera girmeyi dene bağlantı yok hatası al daha sonra Hangi bağlantı türünü kullanacaksan onu aç server sayfasını yenile açılacağını görürüsün. :)

ayhan2000

ayhan2000

Üye
TTPod serverlarında kısıtlama var bu sorun 7.00 sürümünden beri devam ediyo kendi yaptığım çeviride bunun çözümünü yayınlanmıştım burdanda yazayım TTPoda girmeden önce Wi Fi ve Mobil Veriyi kapat TTpodu aç servera girmeyi dene bağlantı yok hatası al daha sonra Hangi bağlantı türünü kullanacaksan onu aç server sayfasını yenile açılacağını görürüsün. :)

Cook tesekkur ederim yaptim oldu. ☺

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Bunun için ıp numarası verecektim ama sorun çözülmüş gibi....

angry.boy41

Üye
guzel

sbilen

sbilen

Üye
Eline saglik, emeğin için tşk.

Üst Alt