TTNET Yeni Aboneliğe Ve Diğer Paketlerden Geçişe Kapalı ADSL Paketleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahmetyavuz

ahmetyavuz

Üye
    Konu Sahibi
TTNET Yeni Aboneliğe Ve Diğer Paketlerden Geçişe Kapalı ADSL Paketleri
Yeni aboneliğe ve diğer paketlerden geçişlere kapalı ADSL paketleri

1 Mbps 4 GB kotalı = Ayda 26,81 TL

1 Mbps 4 GB (Plus) = Ayda 29 TL

2 Mbps 4 GB kotalı = Ayda 32 TL

1 Mbps 6 GB kotalı = Ayda 36,07 TL

1LİMİTSİZ

1 Mbps / limitsiz = Ayda 49 TL

2LİMİTSİZ

2 Mbps / limitsiz = Ayda 69 TL

4LİMİTSİZ

4 Mbps / limitsiz = Ayda 89 TL

2 Mbps 6 GB kotalı = Ayda 45,31 TL

Ayrıntılı Bilgi İçin:

• Beğen
Tepkiler: münir amca ve Kobra_FighterTR

Da®kness

Da®kness

Üye
Teşekkürler ;) Bu Plus 'd Neyin Nesiymiş ? Özelliği Neymiş ?

Bu paketler 2011'den itibaren yeni aboneliğe kapanan paketler. Yeni aboneler bu paketlerden birini alamayacak artık. Arkadaş bunu paylaşmak istemiş ama konu başlığı herkes için fazla açıklayıcı değil sanırım.

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Gayet Açıklayıcı Ve Anladımda :) Plus'ın Özelliği Ne Onu Merak Ettim :)

TaZZzZ

TaZZzZ

Üye
3 lira fark varmış plus ile normal arasında ve bu plus olan üç servisten faydalanabiliyormuş: güvenlik(antivirüs veriyo->mcaffee), ttnetmüzik, ttnetmail...

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
3 lira fark varmış plus ile normal arasında ve bu plus olan üç servisten faydalanabiliyormuş: güvenlik(antivirüs veriyo->mcaffee), ttnetmüzik, ttnetmail...

:hmmm Anladım Teşekkürler ;)

ahmetyavuz

ahmetyavuz

Üye
    Konu Sahibi
TTNET Artık herkesi 8 Mbps ye kadar internete geçirtmeye çalışıyor.. Bana kalırsa adamlar bu yüzden bunları kapadılar.. sırf bu yüzden adil kullanım kotası aşıldığı zaman 512 kbps olan düşme hızını 1 Mbps yaptılar.. İnsanlarımız Hızlı İnternete Girsin diye...Ama en Altta 0,1 font ile yazıyı yazarlar kota miktarı şudur diye.. Bunlar İyilik Mi Yapıyor Kötülük Mü Anlayamadım.. Anlayanız Varmı Bu TTNET'i?

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
TTNET Artık herkesi 8 Mbps ye kadar internete geçirtmeye çalışıyor.. Bana kalırsa adamlar bu yüzden bunları kapadılar.. sırf bu yüzden adil kullanım kotası aşıldığı zaman 512 kbps olan düşme hızını 1 Mbps yaptılar.. İnsanlarımız Hızlı İnternete Girsin diye...Ama en Altta 0,1 font ile yazıyı yazarlar kota miktarı şudur diye.. Bunlar İyilik Mi Yapıyor Kötülük Mü Anlayamadım.. Anlayanız Varmı Bu TTNET'i?

Şirketi Geçindirmeye Çalışıyorlar :) Yani Ne Kötülük Ne İyilik :) 8 mbits İnternet Bence Süper :) Şahsen Ben Kullanıyorum. İnternetim Sınırsız 49 TL 8 mbits Hıza Varan Tarife :)

Bence Kotalılar Önce Her Ay 2 TL Fazladan Verip 8 mbits Kullanmak İçin Başvursunlar :) Sonra Sınırsız'a Geçsinler 8 mbits Hızda 49 TL :) Eğer Sınırsız'a Geçtikten Sonra 8 Mbits Yaparlarsa 51 TL Öderler :D

fourg

fourg

Üye
ben üye olduğumda 8mbps bağlantıda 15 gb yi aştığın zaman 512 mbps ye düşüyo eğer 1 mbps ye çıkarıldı ise güzel

ahmetyavuz

ahmetyavuz

Üye
    Konu Sahibi
ben üye olduğumda 8mbps bağlantıda 15 gb yi aştığın zaman 512 mbps ye düşüyo eğer 1 mbps ye çıkarıldı ise güzel
1mbps ye çıkarıldı 1 Ocak 2011 itibariyle :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...