ttnet ve ev telefonu abonelik sonlandırma.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alcnn

alcnn

Üye
    Konu Sahibi
ttnet ve ev telefonu abonelik sonlandırma.
merhaba. Ttnet aboneliğimi vd ev tlfonumu kapatmak istiyorum. Bu ayın parasını zaten alacaklar fatura kesim tarihinden önce kapatmak istiyorum.
-fatura kesim tarihi ne zaman
-taathutname yapmadan abone olmuştum. 4 aydır kullanıyorum. Yuksek fatura gelirmi.
-kapatmak için ne gibi belge isterler.
-okulum olduğu için mesai saatleri içerisinde kapatamam. Muşteri hiz. Arayarak kapatabılıyor muyum
-bu ay faturayı odeyemeyebilirim. Ne kadar faiz gelir 1 ayda. Normal fatura 61.5 tl
Cevaplarınız için teşekkurler.

- - - Eklendi - - -

Cevap verecek kimse yok mu?

plusnettr

plusnettr

Üye
Kısa ve öz bir cevap Allah yardımcınız olsun. Gerisine müdürlük cevap verir. İşiniz çok zor.

maxirabit

maxirabit

Üye
Fatura kesim tarihini biz bilemeyiz çünkü onu sizin bilmeniz lazımdır.
Ekstradan bağlantı ücreti ödeyeceksiniz,12 tl falandı hatırladığıma göre.
Kapatmak için kişi şahsi olarak baş vuru yapması lazım,sonrasında dilekçede size ulaşması için bir numara istenecek o numaradan kapatıldığını teyit etmek için arayacaklar.
Müşteri hizmetlerini arıyarak kapatmayı denemedim,genelde şubeye gidip kendim kapattırdım ama olurda,hallediliyorsa siz bir deneyiniz.
Yoksa ilk dediklerimi yapmanız gerekecek.
Kapatıldığı günden sonra borçlarınızı tam olarak ödense de,size ayrıca kapatma ücretide verilecek.
Kapatıldıktan 4-5 ay sonra ödemezseniz,icraa yoluyla tahsil ediliyor.

alcnn

alcnn

Üye
    Konu Sahibi
Fatura kesim tarihini biz bilemeyiz çünkü onu sizin bilmeniz lazımdır.
Ekstradan bağlantı ücreti ödeyeceksiniz,12 tl falandı hatırladığıma göre.
Kapatmak için kişi şahsi olarak baş vuru yapması lazım,sonrasında dilekçede size ulaşması için bir numara istenecek o numaradan kapatıldığını teyit etmek için arayacaklar.
Müşteri hizmetlerini arıyarak kapatmayı denemedim,genelde şubeye gidip kendim kapattırdım ama olurda,hallediliyorsa siz bir deneyiniz.
Yoksa ilk dediklerimi yapmanız gerekecek.
Kapatıldığı günden sonra borçlarınızı tam olarak ödense de,size ayrıca kapatma ücretide verilecek.
Kapatıldıktan 4-5 ay sonra ödemezseniz,icraa yoluyla tahsil ediliyor.

Cevabınız için teşekkürler.

adem-t

adem-t

Üye
Arkadaşlar cevabı görünce içime kurt düştü:)

Bizde 2 yıl önce ttnet'i tt'dan iptal ettirdik borç filan yok ama hiçbir ücret ödemedik biz fatura vb birşey gelmedi nasıl sorgularım bunu:S

maxirabit

maxirabit

Üye
Cevabınız için teşekkürler.
Ne demek:)

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar cevabı görünce içime kurt düştü:)

Bizde 2 yıl önce ttnet'i tt'dan iptal ettirdik borç filan yok ama hiçbir ücret ödemedik biz fatura vb birşey gelmedi nasıl sorgularım bunu:S
Yaklaşık 1 ay sonra hat kapatma borcu çıkarılıyor o yüzden tekrar kontrol edin derim,başıma gelmişti:)
Detaylı inceleme için ptt merkezine gidip numaradan,ona bağlı intenet hattı falan çıkar çünkü başka yerlerden kontrol ederseniz bazen günü geçmiş faturalar çıkamıyor,fatura ödeme,bankamatik vs günü geçmiş faturalar görünmeyebiliyor en iyisi ptt'den bir kontrol ettirin derim:)

adem-t

adem-t

Üye

Ne demek:)

- - - Eklendi - - -

Yaklaşık 1 ay sonra hat kapatma borcu çıkarılıyor o yüzden tekrar kontrol edin derim,başıma gelmişti:)
Detaylı inceleme için ptt merkezine gidip numaradan,ona bağlı intenet hattı falan çıkar çünkü başka yerlerden kontrol ederseniz bazen günü geçmiş faturalar çıkamıyor,fatura ödeme,bankamatik vs günü geçmiş faturalar görünmeyebiliyor en iyisi ptt'den bir kontrol ettirin derim:)
Sağolun en yakın zamanda gideceğim yalnız Ptt ne alaka onu çözemedim :S tt mi ptt mi:S?

maxirabit

maxirabit

Üye
Sağolun en yakın zamanda gideceğim yalnız Ptt ne alaka onu çözemedim :S tt mi ptt mi:S?
Örnek olarak söyledim onu yoksa herhangi bir ptt ofisindende yapabilirsiniz,ttnet&telekom ortak olduğundan onlar bakıyor zaten:)

adem-t

adem-t

Üye
Herhangi bir borç çıkmadı :) tekrar sağolun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt