Duyuruyu Kapat

TTnet Müzik ten şarkı İndirme

 • 2 Temmuz 2011
 • 43284 Okunma
 • 16 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. ttenet müzikte şarkı yı dinlerken nasıl indirilir ?? :vur --- ( Kayıt olmadan) :nono: -- İdman veya orbit gibi bir program var mı??
   


  Yazan: kaya164
 2. Hiç bir şekilde indiremezsin.Ancak üyelik.
   
 3. katılmıyorum üyeliksiz indirilebilir.indiremiyorsan da ses kaydı yaparsın.
  şarkılar biraz düşük kalitededir.RTM*PE protokolünden yayınlanır.(genelde flv uzantısıyla aac formatında 48,64,96kbps gibi bit hızında HE-AACv2 veya AAC/SBR+PS profillerinde)RT*MP,RTM*PT kullanan siteler de var.(RTM*PS, RT*MPTE kullanana denk gelmedim)

  IDM>İndirilenler>Seçenekler>Genel>Tarayıcılarda IDM indirme panelini düzenle.pencerede kor*unan içerik için indirme panelini göster.IDM indirmeyebilir.bunu seçerseniz IDM size RT*MPEden yayın yaptığını gösterir ki bunu IDM (şimdilik) desteklemiyor
  Orbit RTM*Pyi destekler yani o da tt*netten ücretsiz indiremez.
  ben indirebiliyorum.biraz nette araştırın.muzi*kicinef*es.com gn*cplay(turk*cellmuzik.com) siteleri de RT*MPE kullanıyor.indirilebiliyor.
  h*ulu.com mt*v.com m*yspa*ce.com,fi*zy.com,ac*unn.com vs. sitelerden de ücretsiz video/müzik in*dirilebilir.

  burada anlatmayacağım.kendim uzun zamanda ve zor öğrendim.google da aratın forumlarda anlatılıyor.buralara da göz atın:http://en.wikipedia.org/wiki/Real_Time_Messaging_Protocol ve http://en.wikipedia.org/wiki/Protected_Streaming ve http://www.adobe.com/devnet/rtmp.html
  vaktiniz yoksa ekran/ses kayıt programlarını kullanın.


  ave*amuz*ik.com dan,spo*tifyden indirebilen varsa bana anlatsın.
  not:*ları yoksayın.
   


 4. Hint: Once installed, hover over any button to see a description of what it does.
  Video Tutorial

  [video=youtube;Y7ny1YdTShg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y7ny1YdTShg[/video]

  freecorder işine yarar


  This short video will get you going with Freecorder:
  Requirements:  • Internet Explorer or Firefox.
   
 5. hiç birşey anlamadım walla
   
 6. Not: IDM ile Avea Müzik'ten müzik indirilebiliyor. Çünkü Avea Müzik http protokolünü kullanıyor.
   
 7. Bu arada Avea Müzik'ten indirilen şarkıların ses kalitesi 96 kbps'dir. 30 saniyelik demo şarkıların ses kalitesi 128 kbps'dir. Bunu 320 kbps'e yükseltmek için Freemake Audio Converter programından yararlanabilirsin. Programı indirmek için tıkla: http://www.freemake.com/free_audio_converter/
   
 8. Kayıt olmak zor değil bişeyde kaybettirmiyor,kayıt olduktan sonra ücretsiz hattına tanımlanan adet kadar indirebilirsin..
   
 9. bunlarla hiç uğraşmayın.Youtube mp3 var.Youtube taki sayfanın linkini (dinlediğiniz şarkı ) YouTube mp3 Dönüştürücü buraya yapıştırın.Direk mp3 indirme linki çıkacaktır.
   
 10. Youtube'den müzik indirmek o videoyu mp3 dosyasına çevirmek demektir. Youtube'den indirilen müzikler CD kalitesini vermez.
   
 11. ben her türlü aradığım mp3ü YÜKSEK KALİTEde bulabiliyorum. Ttnetmuzikten kayıt yapınca hiçte kalite düşük olmuyor. Kavun mynet te var o düşük kalite sorunu. Turkcellmuzik var, bearshare var youtube converter var benim arayıpta bulamadığım şarkı kalmadı.
   
 12. ttnet ten hiçbir şekilde müzik indiremezsin
   
 13. indiremezsin kayıt olmadan
   
 14. StreamTransport programıyla TTNET Müzik ve diğer sitelerde bulunan tüm videoları/müzikleri indirebilirsiniz.
   
 15. Arkadaşlar Bu Sorunlarınıza Son Noktayı Koydum. Fi*zy*com her derde deva. Şarkı-Video Klip-İDM ile indirme + Müzik Listesi oluşturma yasal olan sitelere giripte yazık günah mp3 lerini çalmayın bırakın turkell aveya tntnet vodafun müziklerini başlarına çalsınlar:):) biz fakirlerini derdinden anlayan site Fi*zy*com
   
 16. kayıt olman lazım .
   
Yüklüyor...
23/10/2017 - 14:36