TTN D530İ Yardım


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rhonin88

Üye
    Konu Sahibi
Mrb arkadaşlar;
TTN D530i çift hatlı telefonda arama geldiğinde, msj yazarken, durduk yerde kitleniyor. Bazen kendidine kapanıp açılıyor. Bu telefonlarda da Nokia gibi komple format kodu yada komple reset gibi bir özelliği var mı ? Yardımlarınız bekliyorum. Saygılarımla..
 
Eisoptrofobik

Eisoptrofobik

Üye
Telefoncuya götür derim bu sorunu anca onlar çözerler. Ama ilerde tekrar karşılaşman muhtemel.
 

kango699

Üye
Format Icın Flash Dosyası Lazım Benım Bıldıgıme Gore.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt