Truck On The Run v1.2 Apk Mod Sınırsız Altın (Android Arazi Aracı Oyunu)

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Truck On The Run adlı bu oyun android 2.0.1 ve üzeri sistemler için tarafından geliştirilen yarış oyunudur.Oyunda arazi aracımız ile özel hazırlanmış piste karşımza çıkan engelleri aşarak ilermeye çalışıyoruz. Bu sürümde bazı hatalar düzeltildi.Burada paylaştığım özel moldu olup sınırsız altın özelliğine sahiptir.Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: en-sel
soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
Eline saglik
 
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim
 
omer durus

omer durus

Üye
sag ol dostumemegine saglik
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt