Trident'ten yeni çakma IPAD hadi hayırlısı..... :)

Sponsorlu Bağlantılar

ksaltik

Üye
    Konu Sahibi
Trident'ten yeni çakma IPAD hadi hayırlısı..... :)

Görünüşü bile...........................................................................ne dandik değil mi :)

Bağlantılar

• 3g Modem desteği
  • 802.11 b/g Kablosuz Ağ Bağlantısı
Hafıza

• 4GB Dahili hafıza
  • 32 GB'ye kadar MicroSD ile arttırılabilir hafıza
Ekran

• 9.7 " 1024*768 Yüksek Hassasiyetli Dokunmatik Ekran(Çoklu Dokunmatik desteği Kapasitif)
İşlemci-Bellek

• 800 MHz İşlemci
  • 512 MB Bellek
İşletim Sistemi

• Google Android 2.2 Foroyo İşletim Sistemi
Video-Kamera

• Bütünleşik Webcam
  • HD kalitede video oynatımı

HD Film oynatıyormuş vay be ....

Aşağıda aldığım alıntıyı türkçe olarak kısa ifade edeyim bu Ipad ile ilgili Ipad gerçek HD kalitede film oynatırmı sorusuna cevap....

Hayır oynatmaz çünkü Ipad ekran çözünürlüğü 1024x768. Gerçek 16:9 HD sinyal ise 1280x720.

Yani trident yine keklik avında ....... Hadi kekolar Tpad almaya.........

"
Technically, no. According to Apple's Spec, the screen resolution on the iPad is 1024x768. A true 16:9 HD signal is 1280x720.
So, as you can see, the iPad cannot show the horizontal lines of resolution for true HD.
However, I wouldn't be too concerned about this. First of all, the system comes with a very good screen and algorithms for showing HD video. Secondly, on a screen that small--well at least relative to HDTV screens--I highly doubt you would be able to see any difference.
The bottom line is that HD videos should still look great on the iPad even if it's screen doesn't technically support all the resolution."

TasteKiN

TasteKiN

Üye
kötü denemez

ksaltik

Üye
    Konu Sahibi
Fiyatlar Aynı Sayılır Arkadaşlar Hangisini Alırsınız Exper Easypad ve Trident Tpad.........İki Seçeneğiniz Var

1. Exper Easypad
2. Hiçbiri

Anlayacağınız Trident Tpad Seçnek bile olamaz......Doğru Sepsifikasyonlarını bile belirtmiyorlar....Çinde kilo işi satılıyor bunlar....Aynı malları Çin malı Pazarı diye biryerde satıyor kazıklanmayın.......Trident sattığı ile x'in sattığı çakma aynı....

Exper Easypad Tablet Bilgisayar

Exper Easypad P10AN, NVidia Tegra 2 işlemcisi ve Android 2.2 işletim sistemiyle , son teknoloji ürününde olması gereken tüm özellikleri kullanıcısına sağlayan bir tablet bilgisayar. Easypad P10AN tüm e-posta sağlayıcıları ile birlikte çalışabilirken, büyük ekran klavyesini kullanarak e-postalarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. “Multitasking” özelliği ile çoklu kullanıcı ara yüzü uygulamaları arasında hızlı geçiş yapabilmeniz mümkün. 10.1 inch “çoklu dokunmatik” ekranı sayesinde HD çözünürlüklü filmleri izlemeniz veya konsol kalitesinde oyunlar oynamanız için mükemmel bir tercih olacaktır. Dokümanlarınızı dikey veya yatay olarak okuyabilir, web sayfalarını ve fotoğraflarınızı aynı anda iki farklı noktaya dokunarak küçültebilir ya da büyütebilirsiniz. Easypad P10AN, multimedya işlemlerinizde yüksek performans sunarken , android dünyasının sınırsız uygulamaları ile eğlence ve mobiliteyi sizin için birleştiriyor.
* 3G seçeneği sadece P10ANG modelinde geçerlidir.

Trident Türk Malı diye enayi yerine koyuyor milleti hala fena sayılmaz denmesini anlayamıyorum. Androd market'e bile girmiyordur belkide ....

Mavi Kasırga

Mavi Kasırga

Üye
Arkadaşlar TPad 500 Lira bence Android olmasına rağmen ucuz yani

cerkezyenice

cerkezyenice

Üye
Daha iyisini sen yapta görelim bakalım adamlar en azından türkiyede üretim yapıyorlar ben aldım ve gerçentende mükemmel yapmışlar benim sokağa atacak param yok.

MetQ7

MetQ7

Üye
Herkes ipad alamacağına göre bu alternatif olabilir(tabletini fazla kullanmayanlar için).Tabi yinede orjinalinin verdiği tadı veremez

meme4

meme4

Üye
ya trident alınır mı hala türkiyede üretim yapıyorlar diyor lan bütün parçaları çinden geliyor parça gelmesinin sebebi vergiyi azaltmak türkiyede birleştiriliyor bumu türkiyede üretim ulan çin malına 500 tl veren varsa yazık eder ben telefon aldım şimdi o kadar pişmanım ki köpekler kadar pişman oldum trident markamı eger orjinalini alamıyorsanız almayın orjinaliyle sadece dış görünüşü aynı(dış görünüşün kalitesi bile kıyaslanamaz)içine bakın orjinaliyle bi karşılaştırın farkı anlayacaksınız ikisini yan yana koysanız markalarını göstermeden orjinali bulurum trident türk firması degildir çin malınada bu kadar para vermek saçmalıktır paypal hesabanızla 40 dolara falan çinden sipariş verebilirsiniz gümrüktende çok rahat geçer

pelın_

hepsı kötu bı dustu parcalarını toplayamadım :aha:

fireman87

fireman87

Üye
türk malı ama o kadar benzetmese iyi olurmuş, çin malı sananlar var hala..

pelın_

:d:

TELEPHOoNE

TELEPHOoNE

Üye
trident çiğne ve gülümse :D :kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop: