Trident W-T7 --- Wi-Fi + Çift Hat + Klavye + TV + Java

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Trident W-T7 --- Wi-Fi + Çift Hat + Klavye + TV + Java

----

Cep telefonu teknolojisi geliştikçe ve farklı ihtiyaçlara tek elden çözüm sunmaya başladıkça insanların beklentileri ile orantılı olarak yeni ürünler piyasaya çıkıyor. Cep telefonu piyasasında kalite ve kurumsal kimliği ile güven veren Trident firması, yeni ürünü W-T7'yi vitrine çıkardı. Cihaz size Nokia E71'i anımsatsa da fiyat olarak neredeyse yarısından daha uygun.

Cihaz, güncel teknolojiden uzak kalmamış ve Wi-Fi desteği ile donatılmış. IEE 802.11 şebekesine destek veren cihaz kolaylıkla WPA ağlarına bağlanabiliyor ve kablosuz internet özgürlüğü yaşatıyor. 850/900/1800/1900 MHz şebekelerine destek veren cihaz aynı zamanda çift hat destekliyor. Bu hatların birbirinden bağımsız cevaplanması ve bir hatla konuşurken diğer hatta gelen çağrının ekrana düşmesi işleri kolayşaltırıyor.

Java desteği bulunan cihaza, 320x240 boyutlarında java destekli oyun, program ve uygulama yükleyebilir ve bu iş cihazını aynı zamanda eğlence merkezine dönüştürebilirsiniz. Bluetooth 2.0 ve USB 2.0 teknolojilerini kullanan cihaz, PC ya da diğer cihazlar ile bağlantı konusunda problem yaşatmıyor. Aynı zamanda internet bağlantısı için Wi-Fi dışında GPRS ve WAP teknolojilerini de kullanmanıza olanak tanıyor.

Karasal bir TV alıcısına sahip olan cihaz aynı zamanda izlediğiniz görüntüyü cep telefonunuza kaydetmenizi sağlıyor. Diğer özellik olan radyo da da aynı durum geçerli. Radyo kayıtlarınızı da cep telefonunuza alabilirsiniz.

Önde 0.3 MP, arkada 1.3 MP dijital kamerayla fotoğrafçılığı sadece anı ölümsüzleştirmek olarak benimseyen kullanıcılara yeterli imkan sağlanıyor. Ayrıca cihazda bir de dahili flaş bulunuyor.

MP3, MP4 ses formatlarını destekleyen cihazın diğer özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Mesajlaşma

• SMS
  • EMS
  • MMS
Uygulamalar

• E-Kitap Okuyucu
  • Oyunlar
  • Ajanda
  • Kronometre
  • Takvim/Hatırlatma
  • Alarm
  • Saat
  • Dünya Saati
  • Hesap Makinesi
  • Dönüştürücü
Çağrı Yönetimi

• Sesli / Titreşimli / Ses ve Titreşimli uyarı
  • Arayan kişiye özel resim gösterme
  • Her bir SIM'e özel uyarı türü belirleme
  • Farklı profil seçenekleri (Genel, Toplantı, Dışarıda vb.)
  • Kullanıcı grupları oluşturma
  • Çağrı yönlendirme / durdurma / bekletme
  • Aranan / gelen / yanıtlanmayan çağrı listesi
  • Çağrı zamanı / çağrı ücreti
Kutu İçeriği

• W-T7 cep telefonu
  • Yedek Batarya
  • Sarj Cihazı ve USB Kablo
  • 2 GB MicroSD (Telefon Üzerinde)
  • Kullanım Kılavuzu
  • Garanti Belgesi
Cihazın MMS / WAP / GPRS Ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Trident markası Evşin elektronik tarafından ithal edilmekte olup tüm cihazları 2 yıl garantilidir. Trident, 3 servis genel merkezi ve Türkiye geneline yayılmış yüzlerce teknik servis ile müşterilerine kaliteli hizmet sağlamaktadır.

İçerik tamamiyle bana ve Maxicep markasına aittir.
İzinsiz kopyalanması durumunda yasal işlem yapılacaktır.
Maxicep

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
Kamerası düşük ve alacak arkadaşlar nokianın telefonlarına olacak kadar uygulama bulamazlar :)

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Artık sis uygulaması kadar da Java uygulaması var. Uygulama konusunda sıkıntı yaşanmaz. :oke:

jackalx_06

jackalx_06

Üye
Kamerası düşük ve alacak arkadaşlar nokianın telefonlarına olacak kadar uygulama bulamazlar :)

zaten çin telefonlarını lırken fazla birşey beklememek lazım,,,ama görüntü olarak güzel.

gokogokhan

Üye
adamlar artık sıınır tanımıyolar artık java uygulamaları çok gelişti çinde markalı üretilen telefonlar artık piyasayı ele geçirdi ve bu cihaz fiyatına göre mükemmel:D

zeo_1905

zeo_1905

Üye
Bu tur cep telefonların fıyat larını da yazarmısınız

vindovs

Üye
ben 3 gün önce aldım fiyatı 350 tl...çok mutluyum..wifi özelliği müthiş...:yuru

arrmutt

Üye
Wooow bu telefon gerçekten güzelmiş.Odysseus'un bütün konularını inceledim diğer telefonlar yapı itibariyle hoşuma gitmemişti.Ama Bundan almayı isterim gerçektende.teşekkürler..

p9661

Üye
bu bir hırsızlık malıdır nokıa e71 taklit edilmiş lütfen hırsızdan mal almayın.oda kendi emeğini ortaya koysun başım gözüm üstüne.

----

Cep telefonu teknolojisi geliştikçe ve farklı ihtiyaçlara tek elden çözüm sunmaya başladıkça insanların beklentileri ile orantılı olarak yeni ürünler piyasaya çıkıyor. Cep telefonu piyasasında kalite ve kurumsal kimliği ile güven veren Trident firması, yeni ürünü W-T7'yi vitrine çıkardı. Cihaz size Nokia E71'i anımsatsa da fiyat olarak neredeyse yarısından daha uygun.

Cihaz, güncel teknolojiden uzak kalmamış ve Wi-Fi desteği ile donatılmış. IEE 802.11 şebekesine destek veren cihaz kolaylıkla WPA ağlarına bağlanabiliyor ve kablosuz internet özgürlüğü yaşatıyor. 850/900/1800/1900 MHz şebekelerine destek veren cihaz aynı zamanda çift hat destekliyor. Bu hatların birbirinden bağımsız cevaplanması ve bir hatla konuşurken diğer hatta gelen çağrının ekrana düşmesi işleri kolayşaltırıyor.

Java desteği bulunan cihaza, 320x240 boyutlarında java destekli oyun, program ve uygulama yükleyebilir ve bu iş cihazını aynı zamanda eğlence merkezine dönüştürebilirsiniz. Bluetooth 2.0 ve USB 2.0 teknolojilerini kullanan cihaz, PC ya da diğer cihazlar ile bağlantı konusunda problem yaşatmıyor. Aynı zamanda internet bağlantısı için Wi-Fi dışında GPRS ve WAP teknolojilerini de kullanmanıza olanak tanıyor.

Karasal bir TV alıcısına sahip olan cihaz aynı zamanda izlediğiniz görüntüyü cep telefonunuza kaydetmenizi sağlıyor. Diğer özellik olan radyo da da aynı durum geçerli. Radyo kayıtlarınızı da cep telefonunuza alabilirsiniz.

Önde 0.3 MP, arkada 1.3 MP dijital kamerayla fotoğrafçılığı sadece anı ölümsüzleştirmek olarak benimseyen kullanıcılara yeterli imkan sağlanıyor. Ayrıca cihazda bir de dahili flaş bulunuyor.

MP3, MP4 ses formatlarını destekleyen cihazın diğer özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Mesajlaşma

• SMS
  • EMS
  • MMS

Uygulamalar

• E-Kitap Okuyucu
  • Oyunlar
  • Ajanda
  • Kronometre
  • Takvim/Hatırlatma
  • Alarm
  • Saat
  • Dünya Saati
  • Hesap Makinesi
  • Dönüştürücü
Çağrı Yönetimi

• Sesli / Titreşimli / Ses ve Titreşimli uyarı
  • Arayan kişiye özel resim gösterme
  • Her bir SIM'e özel uyarı türü belirleme
  • Farklı profil seçenekleri (Genel, Toplantı, Dışarıda vb.)
  • Kullanıcı grupları oluşturma
  • Çağrı yönlendirme / durdurma / bekletme
  • Aranan / gelen / yanıtlanmayan çağrı listesi
  • Çağrı zamanı / çağrı ücreti
Kutu İçeriği

• W-T7 cep telefonu
  • Yedek Batarya
  • Sarj Cihazı ve USB Kablo
  • 2 GB MicroSD (Telefon Üzerinde)
  • Kullanım Kılavuzu
  • Garanti Belgesi
Cihazın MMS / WAP / GPRS Ayarlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Trident markası Evşin elektronik tarafından ithal edilmekte olup tüm cihazları 2 yıl garantilidir. Trident, 3 servis genel merkezi ve Türkiye geneline yayılmış yüzlerce teknik servis ile müşterilerine kaliteli hizmet sağlamaktadır.

İçerik tamamiyle bana ve Maxicep markasına aittir.

İzinsiz kopyalanması durumunda yasal işlem yapılacaktır.

Maxicep

FFeLaKeTTR

FFeLaKeTTR

Üye
Teşşekkürler

Davuttunga

Davuttunga

Üye
Ben oyun yüklemek istiyorum ama hiç bişey yapamıyorum lütfen yardım edin

FK5896

FK5896

Üye
zaten çin telefonlarını lırken fazla birşey beklememek lazım,,,ama görüntü olarak güzel.
trident sayfasında %100 Türk malı olduğu söyleniyor 3 ayrı video var bakabilirsin. :)

Türk'n Gücü16

Türk'n Gücü16

Üye
Wifi ile internete bağlı olduğna dair bir foto veya video koyarsanız sevinirim çünkü gittiğim her dükkanda adamlar nete giremediler çektikleri fiyat ta 270 lira idi lütfen arkadaşlarımızın bilgilendirilmesi açısından iyi olur.

aemrem

Üye
trident sayfasında %100 Türk malı olduğu söyleniyor 3 ayrı video var bakabilirsin. :)

ben wt11 aldım, çok da memnunum,
ama şu türk malı tabirine dikkat edin.
bu telefon uzak doğuda üretiliyor. o kadar eminim ki benim telefonun içinden fabrikadaki deneme fotoğrafları çıktı. üretim hattında çekik gözlüler telefon montajı yapıyor. 15 dk falan güldüm. içinde bırakılır mı o resimler yaaa :)
bu arada yazdığınız *#36.... kodları bunda işe yaramıyor, sesi açmanın yolu nedir wt11de?

_enqin_

_enqin_

Üye
güzel bir telefon muş

Üst Alt