Trident w t6

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

askoros1

Üye
    Konu Sahibi
Trident w t6
  • Çift SIM Kart (Dual SIM) Teknolojisi
  • Boyut(mm) : 115 * 62 * 12.7
  • Pil : 3.7 V 950 mAh Lityum Ion
  • Navigasyon (GPS)
  • Java
Bağlantılar

• Bluetooth™
  • USB ile bilgisayar bağlantısı
  • GPRS
  • WAP
  • W-LAN
Hafıza

• Dahili hafıza
  • MicroSD ile arttırılabilir hafıza
Ekran

• 3.5" HVGA (320*480 piksel)
  • Dokunmatik Ekran
TV / Radyo

• Analog TV (TV'de kanal arama / ekleme / kaydetme)
  • FM Radyo (Radyoda kanal arama / ekleme / kaydetme)
Kamera / Fotoğraf

• (Ön:0,3 Mpiksel / Arka: 2 Megapiksel, 1600 * 1200 Pixel)
  • Resim Görüntüleyici
Video

• Video Kaydedici
  • Video Oynatıcı
Ses ve Müzik

• Müzik Çalar(MP3,MP4)
  • Ses Kaydedici
  • Polifonik ve Midi Melodiler
Mesajlaşma

• SMS
  • EMS
  • MMS
Uygulamalar

• E-Kitap Okuyucu
  • Oyunlar
  • Ajanda
  • Kronometre
  • Takvim/Hatırlatma
  • Alarm
  • Saat
  • Dünya Saati
  • Hesap Makinesi
  • Dönüştürücü
  • Facebook Mobile
  • Opera Mini
  • eBuddy
  • Facebook
  • Msn
  • Opera
  • Snaptu
Çağrı Yönetimi

• Sesli / Titreşimli / Ses ve Titreşimli uyarı
  • Arayan kişiye özel resim gösterme
  • Her bir SIM'e özel uyarı türü belirleme
  • Farklı profil seçenekleri (Genel, Toplantı, Dışarıda vb.)
  • Kullanıcı grupları oluşturma
  • Çağrı yönlendirme / durdurma / bekletme
  • Aranan / gelen / yanıtlanmayan çağrı listesi
  • Çağrı zamanı / çağrı ücreti
Kutu İçeriği

• W-T6 cep telefonu
  • Yedek Batarya
  • Sarj Cihazı ve USB Kablo
  • Kullanım Kılavuzu
  • Garanti Belgesi
  • Kulaklık
GARANTİSİ 1.5 SENESİ DAHA VAR.KUTUSUYLA (hafıza kartı kulaklık usb vs)BİRLİKTE + SİLİKON KILIF ekranın altında siyah yerinde farkedilmeyecek kadar bi çizik var ilgilenen varsa resimlerini koyarım siteye herhangi bir tamir arıza işlemi yoktur..fiyatı 275TL

ihlass

ihlass

Üye
samsung j700 telefonum var takas düşünüyorum, olur dersen konuşalım.

ihlass

ihlass

Üye
peki dostum, ben samsungda bi eksiklik falan görmedim ama... neyse, sende saol.

ypasa

ypasa

Üye
kardeş trident kullanımı nasıl satıcı olarak değilde bi kullanıcı olarak anlata bilirmisin herkez şikayaet ediyor sakınhaa diyor kafam karışmış durumdada benim ipone 4 le aynı özelliği hatta fazlasıyla olan bi model çıkartmış anyını görünümlü hatta daha zarif çift sim 3g tv vs,vs özelliği çok ama çevremden aldığım tepki kafamı karıştırdı..
sence almaya ve kullanmaya değermi?..
fiyatı ise 400 lira

askoros1

Üye
    Konu Sahibi
kardeş trident kullanımı nasıl satıcı olarak değilde bi kullanıcı olarak anlata bilirmisin herkez şikayaet ediyor sakınhaa diyor kafam karışmış durumdada benim ipone 4 le aynı özelliği hatta fazlasıyla olan bi model çıkartmış anyını görünümlü hatta daha zarif çift sim 3g tv vs,vs özelliği çok ama çevremden aldığım tepki kafamı karıştırdı..
sence almaya ve kullanmaya değermi?..
fiyatı ise 400 lira

şuanda benim satmak yada takas etmek istediğim telefon ıphone dan daha özellikli gps aygıtı var ücretsiz internete bağlanmadan kullanabiliyorsun uydudan...tv çift sim kart falan java yı destekliyor 3g yok ama internette dolanırken hızlı özellikle wifisi görünüm aynı zaten ıpohela gören ıphone sanıyor silikon kılıfla kullanıyorum...herhangi bi sorun olmadı bi kaç aydır kullanıyorum ama ıponeda yazılım uygulama çeşidi var mesela ıpone a göre daha çok oyun program vs bulabilirsin trident in bu modeline google da bayaa taraman forum forum araman lazım gerçi bu forumda toplanmış varolan herşey...müşteri hizmetleri ve teknik servisi sıkıntılı biraz bişey soracak olsan karşında telefonu senden iyi tanıyanı bulamıyosun eğerki trident kullanırsan bi tavsiyem var sakın içinde gelen hafıza kartında bilmediğin hiç bişeyi silme veya formatlama gps aygıtını tekrar yüklemen gerekir..kısacası sorunsuz kullanıyorum... kaç senedir telefon kullanırım bu model çok özellikli olduğundan illaki bilmediğim bi kaç özelliğini sormak için müsteri hizmetlerini aradığımda gördümki onlarda benden fazla bişey veya kullanma klavuzundan daha pratik bi bilgi veremediler bitek kötü yanı burası bide uygulama oyun program vs zor bulunuyor...bundan hariç herhangi bi sorunu çıkmıyor telefonun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt