trident t2000 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

cihan10

cihan10

Üye
    Konu Sahibi
trident t2000 yardım
trisent t2000 aldım keşke almaz olsaydım ne oyunh nede java program hiçbirini açmıyor
oyun yüklüyorsun kuruyor oyunu çalıştırırken ekran donup kalıyor
insan bi telefona hiç oyun koymazmı yazıklar olsun diyorum tek kelimeyle verdiğim paraya yazık
varsa bilen oyun vs uygulama yükleyebilen yardım etsin

itutar60

Üye
aynen sana katılıyorum kardeş. ben bu t2000 javası var diye aldım harita için ama aynen dediğin gibi programları kuruyo ama açmıyor
bütün harita programlarını denedim yok. verdiğim para haram olsun tridendte başka ne diyim. yinede bu telefonda çalışan program varsa paylaşsın lütfen.

cihan10

cihan10

Üye
    Konu Sahibi
Trident t 2000 i servis e yolladim java çalişmiyor diye servis dedi yolla biz burdanuygulama yükleyelim diye ama malefes telefon kasasi kirik olarak geldi 26 gün sonra ne güzel değilmi hemde çok güzel hatta süper
ulan telefonun kasasini kiriyorsun madem en azindan bir iki uygulama yükle oda yok 26 gün telefonsuz kaldiğimami yanarsin hiç bir sorunu çözülmeden telefonunun kirik olarak geri geldiğinemi yanarsin
tek kelimeyle diyorum haram olsun tridente verdiğim parayaaa

umutcan_123

Üye
aynı dertten bende müzdaripim birde bişey duymuştum trident türk markası diye inşallah doğru değildir yoksa utanıyorum yazık gerçekten ,

cihan10

cihan10

Üye
    Konu Sahibi
aynı telefon yine arıza yaptı yine serviste telefonu alalı 8 ay oldu 3 ayı serviste geçti bakalım bu defa 5.kez gitti servise kaç gün sonra gelecek

YOLLKAN

Üye
Aslında o kadarda kötü değil. Telefoncuya götürüp 5 dakika içinde java boyutunu arttırdım. Şuan birçok oyun var telefonumda. Oyunları indiriken Samsung Star oyun paketi olarak indirdim. Ayrıca Facebookta yükledim. İsterseniz bir telefoncuya gidip yazılımınıda güncelleyebilirsiniz. Ama orjinali Nokia C5-03 Tabiki de çok daha güzel.

thelodos

Üye
arkadaslar by treten con Mali Turk Mali degil o telere vereceniz paraya dusuk model Nokia alin da iyi

Üst Alt