Trident A1000 yorum (tecrübeli kullanıcısından yorumlar,mutlaka okuyun ilkkez sadece maxicep te)

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetzvdr

Üye
    Konu Sahibi
Trident A1000 yorum (tecrübeli kullanıcısından yorumlar,mutlaka okuyun ilkkez sadece maxicep te)
ARTILARI

çift hat, wifi hotspot,3G, telefon kapalıyken alarmın
çalabilmesi bunlar çok çok iyi,

a2000 serisinden daha hızlı ama htc nin 600 Mhz işlemcisi kadar da değil,
ekranın parlaklığı çözünürlğü ve dokunmatik hassasiyeti çok güzel,
dış kaplaması ele tutunan kaygan olmayan bir plastik yapısında,
wifi alıcısı ve bağlanma süresi çok iyi,
uygulamaları ek bir program kullanmadan hafıza kartına taşıyabiliyorsunuz,
fring veya tango programıyla ön kamerayı kullanarak görüntülü video görüşmesi yapılabiliyor, buraya dikkat!!! normal görüntülü konuşma değil, msn deki gibi düşünün, karşıda da bu program olmak zorunda..

EKSİLERİ

şarjı 2 gün gitmiyor 1,5 gün felan gidiyor bilginize, günlük şarja takılmalı.
ram 512 değil 160 mb görünüyor ve kasılmalara neden oluyor.
fm radyosu biraz zayıf pek iyi çekmiyor.
telefonrehberini oluşturduktan sonra toplu kişi silme olayı yok,yani fabrika ayarını yüklemek şart,
veya benim yaptığım gibi go launcher rehber kurup ordan topluca silebilirsiniz.

aklıma geldikçe ve telefonu detaylı bir şekilde kullandıkça burada maxicep farkıyla yazmaya devam edeceğim.. Herkese iyi günler....

HAAA BU ARADA UNUTMADANNN... Cihazın içini açtım ve TÜRK MALI yazıyor.. Yani türkiyedeki fabrikadan halka hayırlı olsun, çin malı diyenlere de geçmiş olsun ;)

md07

Üye
Teşekkürler, Yabancılara akıttığımız paralara yazık oluyordu. Ben de resmi satışı bekliyorum. A 2000 de olmalıydı bu özellikler. Birde istemediğim oyun ve yazılımların isteğe bağlı güncellenmesi, yani root hakkı oluşturulsaydı... O da olur inşallah. Kullanılabilir buluyorum.

ahmetzvdr

Üye
    Konu Sahibi
md07 kardeş şuan resmii satışı var, sayfasından alabilirsin, veya tridentin sitesinde bayilerimiz kısmı var, oradan bulunduğun şehirdeki bayileri arayıp sorup pazarlık yapıp uygun fiyata denk getirirsin. hem elden aldığın için ilerde başına bişey gelirse adama gidip durumunu anlatırsın sana yardımcı olurlar diye düşünüyorum.. iyi günler diliyorum..

ufuk_gul

Üye
ayarları en yüksek ayarlamama rahmen zil sesleri yeterikadar yüksek değil hatta çok düşükses çıkmıyo nerdeyse ses yükseltme kodu felan yokmu bu cihazın

Üst Alt