"Tribün şovu Kadıköy'de herkes görecek"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
"Tribün şovu Kadıköy'de herkes görecek"

Dün sabah erken saatlerde soluğu kulüpte alan Sarı-Lacivertliler’in patronunun, mutlu son konusunda şüphesi yoktu. “16. haftadan söylüyorum, Fenerbahçe şampiyon olacak” ifadelerini kullanan Yıldırım, Arena’daki mağlubiyetin bunun önüne geçemeyeceğini savundu. Başkanın yakın çevresine verdiği en çarpıcı mesajlar ise Kadıköy’deki rövanş ile ilgiliydi: Ben taraftarımızın Arena’da olmasını çok isterdim, olmadı. Biz bu konuda federasyondan sözlü, kulüpler birliğinden de yazılı destek alarak yasağın kalkmasını istedik. Hatta gidecek her taraftarımız için ben kefil de oldum. Sonuç değişmedi. Eğer bizim taraftarımız Arena’ya gidemediyse, 33. haftadaki rövanşta onlar da gelemez. Ayrıca Saracoğlu’ndaki maçta kareografi nasıl olur onu da herkese göstereceğiz.

alaStar

alaStar

Üye
Adamın içine oturmuş ya la :)

• Beğen
Tepkiler: onurca06
arslansem

arslansem

Üye
Kızdırmayın küçük enişteyi :ehe

• Beğen
Tepkiler: osicik, onurca06 ve alaStar
LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Neler yapabilceğini biliyosunuz laf ebelığine gerek yok :D

arslansem

arslansem

Üye
Evet çok tırsıyoruz :ehe

• Beğen
Tepkiler: Kdr05 ve Kingmortall
LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Geçmişten ne kadar çok konuşuyonuz siz ya :D Ali Samiyende oynarken koreografinin ne olduğunu bilmiyodunuz yeni yeni öğrendiğiniz bi şeyi sizden kat kat değerli bi kulube koz olarak kullanıyosunuz :D bu adamın neler yapabilceği ortada biz sevsekte sevmesekte. Alın buda benden size koreografi kupası :ehe:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Geçmişten ne kadar çok konuşuyonuz siz ya :D Ali Samiyende oynarken koreografinin ne olduğunu bilmiyodunuz yeni yeni öğrendiğiniz bi şeyi sizden kat kat değerli bi kulube koz olarak kullanıyosunuz :D bu adamın neler yapabilceği ortada biz sevsekte sevmesekte. Alın buda benden size koreografi kupası :ehe:

yaw he arkadaşım he yapın görelim hadi baalım

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
:ehe

alaStar

alaStar

Üye
He he yapın müdür :ehe :hmmm

onurca06

onurca06

Üye
Klasik aziz işte :D

_OgUz

Üye

kareografinin ne oldugunu siz hala bilmiyosunuz. ayrica sizden kat kat degerli bi klup demissin.finansal acidan dediysen dogrudur ama bu hersey demek deildir bkz: Manchester City. bide gecmisi ne kadar cok konusuyonuz diyosun ama her 6 kasim yapilan kutlamalari unutuyosun. hadi canm hadi Turkiyedir GALATASARAY her yonuyle kabullenin artk bunu :ehe

• Beğen
Tepkiler: alaStar
LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt