TRdent Telefon alıcam 2-si arasında kaldım !!

Sponsorlu Bağlantılar

simon89

Üye
    Konu Sahibi
TRdent Telefon alıcam 2-si arasında kaldım !!

W980 Mİ

T1000 Mİ
arkadaslar yardım edin w980 nasıl bişi 3gsi varmış dokunmatiği t1000 gibi hızlımı
yardımınızı bekliyorum eksi artı yönlerini söylerseniz​

meme4

meme4

Üye
t 1000 kullanıyorum bu yüzden ona yorum yazcam süper çok şık bir telefon zaten iphone ile aynı 2mp kamerası var çin malı kamerası kötü diyorlar ama bu telefondan önce nokıa 2730 kullanmıştım çok berbt bir kamerası vardı kamera benim için iyi dokunmatik süper çin malından bu başarı beklemezdim dokununyon sadece darbe falan uygulamak yok çok güzel bir dokunmatigi sahip samsung star nokıa c6 ile karşılaştırdım dokunmatigi daha iyi ekran çizilme derdi yok wifisi felan süper içinde msn opera mini facebook java yüklüsesi felanda süper ön kamera arkaya göre zayıf pile gelince telefon ilk günü elimden hiç düşmedi wlanda açık şekilde 1 gün gitti normalde 4 gün yedek bataryayla 8 gün eder ha unutmadan bu telefon interet telefonu oyun oynamak ve bulmak gerçekten zor ekran boyutuna göre ben bir tane araba oyunu buldum yetiyo zaten akşama kadar internette geziyorum ben öneririm ama bunun yanında sorun çıkarmıyorda degil mesala konuşma anında karşı tarafa cızırtı gidiyor çok ugraştım ama sorunu çözemedim yazın servise yollayacagım :angry:

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
dostum tirident alma dokunamtiğ iberbat iyi diyenlere asla inanbma değil samsung un 3
00lük telfonundan al asla tirdente bulaşma

meme4

meme4

Üye
dostum tirident alma dokunamtiğ iberbat iyi diyenlere asla inanbma değil samsung un 3
00lük telfonundan al asla tirdente bulaşma

dedigin gibi dokunmatigi berbat ama 2 tel dışında bunlar trident t1000 ve w-t5 bu teller resitif degildir kapasitiftir direçce göre çalışmaz t1000 kullanıyorum dokunmatigi çok çok hassas samsung star vb telefonlar dokunmatiginde rakip bile olamaz

----------Eklendi @ 15:03:18 ---------- Yazıldı @ 15:02:24 ----------

bu arada paran varsa yeni çıkan daha bugün çıktı a1000 veya a2000 al inceledim mübarek telefon degil bilgisayar

simon89

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar orjinal samsung monte m5620 aldım spot 289 ylt 1yıl garanti
3g wifi dokunmatik çok hızlı google mps bile var her oyunu msn kabul ediyor
gitti gidiyor.comdan aldım harika bişi..

----------Eklendi @ 22:18:01 ---------- Yazıldı @ 22:16:10 ----------

trident almadım.. youtubeden facedende videolarını rahatça izliyorum onu bırakın tv bile var donmadan :)

meme4

meme4

Üye
arkadaşlar orjinal samsung monte m5620 aldım spot 289 ylt 1yıl garanti
3g wifi dokunmatik çok hızlı google mps bile var her oyunu msn kabul ediyor
gitti gidiyor.comdan aldım harika bişi..

----------Eklendi @ 22:18:01 ---------- Yazıldı @ 22:16:10 ----------

trident almadım.. youtubeden facedende videolarını rahatça izliyorum onu bırakın tv bile var donmadan :)

geçmiş olsun diyim sana spot diye bir bölüm yoktur arkadaşım tellerde ya orjinaldir yada çakma 1yılda garanti olmaz dispirotor garantiler 2 yıldır biri seni iyi kandırmış denemek amacıyla telefonum bozuldu de görcen karşıdaki kişinin tepkisini tabi sıfır çin deilse :oke:

Jetlak

Üye
keşke şunu alsaymışın bende 5800 var ama bunu almaya karar kıldım donanım tasarım yazılım her türlü 5800 dan üstün kesin değiştirecem çok da uygun fiyatı

jumperhb

Üye
Ben bugün W-T5 aldım. Kapağını açabilirsem kullanacağım :( Benim tavsiyem hangi telefonu alırsanız alın ama işletim sistemi ANDROID olsun. Trident ANDROID olarak şu an W-T5 ve A1000 üretiyor. A1000 çok yeni fiyatına bile ulaşadım daha. W-T5'i 380-400 TL civarında. 3.5 inc ekran boyutundaki en ucuz ANDROID diğer markalarda 650-700 TL civarında.

meme4

meme4

Üye
Ben bugün W-T5 aldım. Kapağını açabilirsem kullanacağım :( Benim tavsiyem hangi telefonu alırsanız alın ama işletim sistemi ANDROID olsun. Trident ANDROID olarak şu an W-T5 ve A1000 üretiyor. A1000 çok yeni fiyatına bile ulaşadım daha. W-T5'i 380-400 TL civarında. 3.5 inc ekran boyutundaki en ucuz ANDROID diğer markalarda 650-700 TL civarında.

çok haklısın ama ben şu an tridentte android önermem çünkü trident nokıa vb teller gibi ürün satıldıktan sonra güncelleme sunmuyor androıd işletim sistemide sürekli sürüm günceliyor 1 yıl sonra telefonun diger android tellere göre çok düşük kalıyor tabletten biliyorum :off:

Jetlak

Üye
custom rom atarsın iş biter çift sim gibi özellikler çalışmaz sadece ben zaten tek hat kullandığımdan sıkıntı olacağını sanmam ki zaten daha güncelleme yapıp yapmayacağını bilemeyiz çünkü şu an telefon için 2.2 yeterlidir isteğe göre özel rom atılabilir tabi telefonlara

Jetlak

Üye
nokia sanki doğru düzgün güncelleme veriyor da yılda bir anca güncelliyor adamlar yav güncelleme de güncelleme olsa nokia ne zaman android kullanır anca öyle bir daha nokia alırım 5800 aldığıma çok pişmanım

By_AkA

By_AkA

Üye
geçmiş olsun diyim sana spot diye bir bölüm yoktur arkadaşım tellerde ya orjinaldir yada çakma 1yılda garanti olmaz dispirotor garantiler 2 yıldır biri seni iyi kandırmış denemek amacıyla telefonum bozuldu de görcen karşıdaki kişinin tepkisini tabi sıfır çin deilse :oke:

Arkadaşım spot herşeyde vardır spot demek garantisi henüz bitmemiş ikinci el mal demektir ki 1 yıl garantisi kalmış işte telin...

navti

navti

Üye
ben olsam bulaşmazdım bu telefonlara

bilalfidanboy

Üye
arkadaşım sakın sakın ve sakın bu tridine bandım tellere sakın bulaşma,beni dert sahibi etti A2000 nihayetinde sözün kısası wifi net çekmiyordu,karşıdan gelen sesi duymak için kulağıma teli nerdeyse yapıştırmak yada diyafondan konuşmak zorunda kalıyordum,gps bari var demeselerdi yok kardeşim bekle bekle batarya bitti garibim bulamadı gitti uyduyu(ama t10 turkcelin teli pat diye en fazla 2 dk içinde buluyordu)her neyse belki düzelir umudu ile tele format atmak istedim fabrika ayarları niyetine ama dokunmatiği beni şizofreni etti,herşey tamam fakat dil ayarlarına geldiğimde türkçe üstüne ne yaptıysam gelmedi..kalibrasyonu rezil,ve sonuç olarak ALLAH şahit olsun 400 liraya mal olan bu zıkkımı sinirlenip ikiye böldüm,ve inanırmısınız sanki dünyalar benim oldu,şimdi bazı arkadaşlar derki neymiş kötülemeyelimmiş,neymiş benimki onunki bununki sorunlu değilmiş sende sorunmuş neymiş çin çan çun değil yerli malıymış diyenlere sakın aldanmayın alırsın son kullanıcısıda sen olursun,satsan alıcı bulamazsın,takasta zaten bedavaya sayarlar,en fenası dert sahibi eder seni,sonra benim gibi kırar rahatlarsınız,trident kim android kimm..ne sar değeri belli ne işlemci hızı.ben hatayı yaptım bikez ama ne diyelim eşşek çamura birkez düşermiş,kızardım şu çin zırvalarıyla uğraşanlara ama gel görki dış görünümüne kapılıp şeytana uydum..:))))inceleme sonucum konuşma sesi orjinal nokia ve samsung v.benzeri cihazların yanında 10 üzerinden 1 karşıdan geleni anlamak için ya diyafonu açacaksın yada teli kulağına iyice yapıştıracan,dokunmatik tam bir rezalet,şarja taktığımda tel dokunmatiği kendi kendine tepki veren ilk cihaz deneyimim sanki demo bir tel:)))belki bu benimkine denk geldi genel olmayabilir malum elektronik ortam..gps var diyerek almayın cihazı kesin kanaatim,wireles konusunda tam bir fiyasko donanımsalmı bilemiyorum ama forumlarda cihazla aynı şikayeti googleden aratırsanız eminim denk gelirsiniz.artık bu kadar şeyden sonra karar sizin.........saygılar.........

hudanis

Üye
arkadaşım sakın sakın ve sakın bu tridine bandım tellere sakın bulaşma,beni dert sahibi etti A2000 nihayetinde sözün kısası wifi net çekmiyordu,karşıdan gelen sesi duymak için kulağıma teli nerdeyse yapıştırmak yada diyafondan konuşmak zorunda kalıyordum,gps bari var demeselerdi yok kardeşim bekle bekle batarya bitti garibim bulamadı gitti uyduyu(ama t10 turkcelin teli pat diye en fazla 2 dk içinde buluyordu)her neyse belki düzelir umudu ile tele format atmak istedim fabrika ayarları niyetine ama dokunmatiği beni şizofreni etti,herşey tamam fakat dil ayarlarına geldiğimde türkçe üstüne ne yaptıysam gelmedi..kalibrasyonu rezil,ve sonuç olarak ALLAH şahit olsun 400 liraya mal olan bu zıkkımı sinirlenip ikiye böldüm,ve inanırmısınız sanki dünyalar benim oldu,şimdi bazı arkadaşlar derki neymiş kötülemeyelimmiş,neymiş benimki onunki bununki sorunlu değilmiş sende sorunmuş neymiş çin çan çun değil yerli malıymış diyenlere sakın aldanmayın alırsın son kullanıcısıda sen olursun,satsan alıcı bulamazsın,takasta zaten bedavaya sayarlar,en fenası dert sahibi eder seni,sonra benim gibi kırar rahatlarsınız,trident kim android kimm..ne sar değeri belli ne işlemci hızı.ben hatayı yaptım bikez ama ne diyelim eşşek çamura birkez düşermiş,kızardım şu çin zırvalarıyla uğraşanlara ama gel görki dış görünümüne kapılıp şeytana uydum..:))))inceleme sonucum konuşma sesi orjinal nokia ve samsung v.benzeri cihazların yanında 10 üzerinden 1 karşıdan geleni anlamak için ya diyafonu açacaksın yada teli kulağına iyice yapıştıracan,dokunmatik tam bir rezalet,şarja taktığımda tel dokunmatiği kendi kendine tepki veren ilk cihaz deneyimim sanki demo bir tel:)))belki bu benimkine denk geldi genel olmayabilir malum elektronik ortam..gps var diyerek almayın cihazı kesin kanaatim,wireles konusunda tam bir fiyasko donanımsalmı bilemiyorum ama forumlarda cihazla aynı şikayeti googleden aratırsanız eminim denk gelirsiniz.artık bu kadar şeyden sonra karar sizin.........saygılar.........

ürünü 07.07.2011tarihinde aldım. daha önce BB 9600 kullanıyordum. çift hatlı ve androidişlemcili olmasından dolayı, tabii ki fiyat çok önemli telefonu sipariş ettimve sonuç tam bir hüsran. 2 kez servise gönderdim. olumlu ve olumsuz yönlerinisıralayayım.

olumlu:
1. fiyat süper
2. android işlemcili
3. android marketkurulu geliyor
4. kaplama malzemesidayanıklı ve estetik
5. 2 adet pilgeliyor. şarj sorunu ortadan kalkıyor.
6. kamera özelliğiçok güzel. bilhassa makro çekimleri çok iyi.
7. wifi başarılı

olumsuz:

1. teknik destekyetersiz
2. MTK işlemcikullanıyor. çok yetersiz.
3. pda olmasındandolayı veri bağlantısı kesinlikle 3g olmalı. 2g veri iletişimi çok yetersiz.
4. tek işlemciliolmasından dolayı bir hatta görüşme yaparken diğeri meşgul çalıyor. durum verialışverişinde de aynı. düşünün ki 2g hızı ile 5mb data indiriyorsunuz. uzun birsüre kimse size ulaşamıyor.
5. G sensörü çokyetersiz. burada işlemcinin hızı da etken
6. çok sıklıklaaramayı sonlandıramıyorsunuz. görüşme sırasında kararan ekran ne yaparsanızyapın aydınlanmıyor ve ne görüşmeyi sonlandırabiliyorsunuz ne de menüyükullanabiliyorsunuz.
7. karşının sesiniduymakta zorlanıyorsunuz. ben genellikle sesi dışarı vererek telefonu tersçevirmek suretiyle hoparlöründen konuşuyorum.
8. kulaklık donanımıtam bir facia. karşı taraf boğukluğundan sesimi duyamıyor.
9. bluetoth donanımınedir bilemiyorum. ama nokia, jabra, plantronics kulaklıklarla denedim, karşıtarafa yankısız ses gönderemedim.
10. dokunmatik ekranhassas ve akıcı değil.
11. ekrançözünürlüğü iyi değil. örn angry bird yükledim. karakterler seçilmiyor.
12. gps in yerinizibulması 10dk zaman alıyor.

bu özelliklerikullanmayacaksanız alın derim.

lthec

Üye
çıktığından beri kullanıyorum. çok memnunum. yazılan hiçbir sorunu yaşamadım. wifi ile tivibu abonesi oldum ve oda çok iyi çalışıyor. dokunmatiği mükemmel. birtek memnun olmadığım özelliği hoparlörden konuşmak isteyince sesi yüksek çıkmıyor. oda kullanılmayan bir özellik zaten. kesinlikle tavsiye ederim. görenler 400 tl lik telelon olduğuna inanmıyor. bu arada kamerasıda çok iyi çekmiyor. diğer çin telefonlarından kesinlikle çok daha iyi fakat yinede istediğim gibi değil.

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
tridene t10 u tavsiyae ederim ama dokunmatik değil samsung monte veya sony xperia ray veya mini pro al:pro:

salube

salube

Üye
trident iyidir

NedenBirAdıYok

NedenBirAdıYok

Üye
kardeşim bence en iyisi T1000 ilerde sıkılırsan satması kolay vede ıphone un kılıf ve kapaklarına uygun üstelik daha fazla özelliği var vede diğer çin malı telefonlar gibi değil :oke: