Transferin de şampiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Transferin de şampiyonu
"2010-2011 sezonu şampiyonu " diyen başkan Hacıosmanoğlu, dünya yıldızları Malouda ve Bosingwa'ya imza attırarak adeta "Transferde de şampiyonuz biziz" dedi. Avni Aker Stadı'nda düzenlenen muhteşem imza töreninde "Şampiyon Trabzon" sesleri yeri göğü inletti. Bu transferlerle birlikte "Trabzon'a dünya yıldızı gelmez" tabusu da yıkıldı

, dünyaca ünlü transferleri Malouda ve Bosingwa'ya dün Hüseyin Avni Aker Stadı'nda resmi imzaları attırdı. İki süper yıldızın töreni deyim yerindeyse 'masal dünyası' gibiydi. Binlerce taraftarın stada koştuğu gecede yer gök, "İşte şampiyon, işte Trabzon" tezahüratları ile inledi. Yıllarca söylenen "Büyük yıldızlar Trabzon'a gelmez. Bordo-mavili takım istese de bu futbolcuları renklerine katamaz" laflarını adeta yerle bir edercesine Trabzonspor'a imza atan 'nin iki eski süper yıldızı, taraftara büyük bir sevinç ve gurur yaşattı. Törende ilk sözü alan Malouda, "Öncelikle herkese çok teşekkür ediyorum. Hayatımda birçok ülkeye gittim, fakat ilk kez böyle bir ortamla karşılaşıyorum. İlk geldiğim günden bu yana taraftarlarımız bu şehir nasıl temsil ettiğini bana çok iyi hissettirdi. Buradayım çünkü hırslarım ve arzularım var. Tek istediğim burada başarılar kazanmak ve bunu her zaman taraftarlarla kutlamak" dedi. Bosingwa da "Herkese iyi akşamlar. Oldukça duygulu anlar yaşıyorum. Kelimeleri yan yana getirmekte zorlanıyorum. Kalbimin derinliklerinden Trabzonspor taraftarlarına teşekkür ediyorum, havaalanından bu yana yaşattıkları için. Şunu biliyorum ki taraftarları memnun etmenin tek yolu başarılı olmak ve takımı şampiyon yapmak" diye konuştu.

3 YILLIK ANLAŞMA
Trabzonspor, Bosingwa'ya 3 yıllık imza attırdı. Bordo-mavili kulüp, 31 yaşındaki Portekizli oyuncu için ilk iki sezon yılda 2 milyon 126 bin euro, son sezon ise 1 milyon 605 bin euro olmak üzere toplam 5 milyon 857 bin euro garanti ücret ödeyecek. 1461 Trabzon'dan kadroya katılan genç oyuncu Kadir Keleş'in alacağı ücretler de açıklandı. Futbolcu için ilk sezon 145 bin lira garanti ücret ve maç başı 4 bin 167 lira maç başı ücret ödenecek. Son sezonda ise futbolcuya, 200 bin lira garanti ücret ve maç başı 5 bin 958 lira maç başı ücret verilecek.

FRANSA iLE 4 BÜYÜK TURNUVADA YER ALDI
Malouda, kariyerinin en başarılı yıllarını Fransa'da , İngiltere'de Chelsea formalarıyla yaşadı. Kariyerinde 606 maça çıkan oyuncu, 101 gol atarken 79 da asist yaptı. Tecrübeli futbolcu, Fransa Milli Takımı ile 2006 ve 2010 Dünya Kupaları, 2008 ve 2012 Avrupa Şampiyonaları'nda boy gösterdi.

BAŞARILARI
1 kez Şampiyonlar Ligi Şampiyonu (Chelsea formalarıyla) FRANSA: 4 lig, 3 kupa şampiyonluğu İNGİLTERE: 1 lig, 3 kupa şampiyonluğu 2010 Chelsea'de yılın futbolcusu.

ŞAMPiYONLAR LiGi'NDE iKi KEZ KUPA KALDIRDI

Trabzonspor'un Malouda'dan sonraki en önemli transferi olan Bosingwa, eski takım arkadaşı kadar olmasa da önemli başarılara imza attı. Bosingwa, Malouda gibi Portekiz ve İngiltere Ligi'nin yanı sıra uluslararası organizasyonlarda da yer aldı. 322 maça çıkan kanat Kongo asıllı Portekizli yıldız, 7 gole imza attı.

BAŞARILARI
2 kez Şampiyonlar Ligi Şampiyonu ( ve Chelsea formalarıyla) PORTEKİZ: 4 lig, 1 kupa şampiyonluğu İNGİLTERE: 1 lig, 3 kupa şampiyonluğu . EURO 2008'de en iyi 11'e seçildi.

Kaynak: Fotomaç

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bosingwa ile Malouda transferi ile mi transferin şampiyonu . ? :D

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
:evet:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Su da bir gerçek ki büyükler arasında yine en zayif kadro Trabzonspor da .
Yabancilar çok zayif . Bir kaç yabancı oyuncu takimi nereye kadar tasiyabilir ki :)

Colman , Alanzinho , Emerson vs ... Bunlarla yola cikilmaz

smh60

smh60

Üye
Adamlar boyuna yabancı alıyor :hmmm

ImmorTaLAndroid

ImmorTaLAndroid

Üye
Trabzon güçlü bir takım sayılmaz sayılamaz

Ccihat67

Ccihat67

Üye
2010-2011 şampiyonluk kupası şuan kimde ?

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
En iyi kaleci bizde sadece bunda gayet diretirim :D
Her ne kadar sondan bi önceki maçta kötü oynasada :D

Ama dediğiniz gibi kötü bi kadro var ama 3 düzgün adamla rahat zirveye oynar fakat öze dönüşten ötürü kendi yetiştirmeye çalışacaktır Trabzonspor :)

- - - Eklendi - - -

2010-2011 şampiyonluk kupası şuan kimde ?

Bunu tartışmaktan yoruldum o yüzden kısa geçcem cas ve yargıtay var

smh60

smh60

Üye
Kupa Fenerbahçe de

ImmorTaLAndroid

ImmorTaLAndroid

Üye
Transferin şampiyonu Trabzon diyorsan bırak sen futbolu

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Bende ondan diyom ya anlatmaktan sıkıldım sonuçlanınca kendiniz anlarsınız nasılsa :oke:

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Bende ondan diyom ya anlatmaktan sıkıldım sonuçlanınca kendiniz anlarsınız nasılsa :oke:

Ben anladım :) sorun yokda daha sonuçlanmadan sampiyonuz diyolar sonuçlansın öyle desinler

nasıl bu kadar eminsiniz daha belli değilki :ehe

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Karar belli sadece onanması kaldı :)

6yıl 3ay

2yıl

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
İzleyebilirsin sadece zaten :oke:

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67
gutihaz1

gutihaz1

Üye
trabzon özüne dönmeli başarıyı bence o zaman yakalar

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
oleytoo

oleytoo

Üye
Hala pişkin pişkin şampiyonuz biz diye geziyorlarya hayret ediyorum kardeşim.
Sağır sultan duydu kimin şampiyon olduğunu siz neyin kafasındasınız ?

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

Üst Alt