TrAndroiDev.com - Android Forumu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere bir forumu tanıtacağız, evet genelde sitemizde bu tarz tanıtımlar yapılmaz lâkin bu kadar yenilikçi bir oluşuma doğrusu kayıtsız kalamazdım. Fenomac yönetiminden aldığım özel izinle tanıtıma başlıyorum. Forumun ismi TrAndroiDev, forum kurulalı sekiz ay gibi kısa bir süre olmasına rağmen Türkiye'ye deki birçok forumu konu çeşitliliği bakımından şimdiden geçmiş bulunuyor ve diğer forumların 1-1,5 yılda topladığı üye sayısına TrAndroiDev 8 ay gibi kısa bir sürede ulaşmış bulunmakta. Özellikle de forumun HTC One ve HTC One Xbölümleri için şüphesiz ülkenin en güncel bölümleri diyebiliriz. Eğer forum tutkunu iseniz özellikle de Türk Android Geliştirme forumlarındaki durumu az çok bilirsiniz sitelerdeki bazı popüler telefonların bölümleri oldukça doludur (Onlarda genelde site yöneticilerinin kullandığı cihazlar olur) ancak alt model diğer cihazlara ait bölümler neredeyse karanlık sokak misali bomboştur, ancak TrAndroiDev'de her cihaz için güncel paylaşım bulmak mümkün. Sitenin bir diğer önemli yönü ise diğer klasik Android forumlarında olan üye kazandıkça para'da kazanalım mantığının ötesinde önemli bir misyon barındırması, o da Türkiye'deki tüm Android Geliştiricilerini bir araya toplamak. Hedef ilk başta zor gibi görünsede sosyal medyanın insanları bir araya toplayıcı gücü ortada ki zaten sitenin Facebook ve twitter kanalları mevcut. Yazımın yavaş yavaş sonuna gelirken birazda site yönetimine değinelim. Site yönetiminde genç geliştiricilerin yanı sıra bu işe en az 2 yılını vermiş yöneticilerde mecvut, zaten Android forumlarında aktif biriyseniz yöneticilerin birçoğunu diğer Android forumlardan da tanıyabilirsiniz. Evet arkadaşlar yazımın son sözü olarak diyebilirim ki, Türkiye'de birçok Android forumu mevcut ve kabul etmeliyiz ki her forumun kendi dinamikleri doğrultusunda bir diğerinin önüne geçtiği noktalar bulunmaktadır ancak güncel, kaliteli ve anlaşılır paylaşım, tecrübeli ve ilgili kişilerin olduğu bir Android forumu arıyorsanız Türk Android Geliştiricileri Forumu sizin için biçilmiş kaftandır diyebilirim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt