Trafik Para Cezası Hk. Acil Yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

ceza1989

Üye
    Konu Sahibi
Trafik Para Cezası Hk. Acil Yardım!
Merhaba bir sorun ile karşı karşıyayım ne yapıcağımı bilmiyorum bir arkadaşım aracım ile dolaşırken polis durdurmuş ehliyeti yok diye ceza kesmiş arkadaş trafik cezasını ödedi makbuzuda var fakat tc kimlik numaramda hala borç gözüküyor vergi dairesine gittim merkeze git dediler ne yapmam gerek bu sorunu nasıl hallederim.

_asabiii_

_asabiii_

Üye
Bu duruma yakn bişi benimde başıma geldi arkadaşım...vergi dairesi topu cezayı kesen trafik şubesine yönlendirir...sen hangi trafik denetlemeyse netten teline ulaş bilgi al ödeme yapılan makbuz dekont araç ruhsatı fotokopileri elinde bulunsun.

_asabiii_

_asabiii_

Üye
Geçmiş olsun.inşallah halledersin

_asabiii_

_asabiii_

Üye
Eğer istanbuldaysan Ümraniye vergi dairesine git orası yardımcı olur..genel merkez orada

_asabiii_

_asabiii_

Üye
Şuan halen bendede borç görünüyor ama 1 mart itibariyle sıfırlanacak diye düşünüyorum...çünkü vergi dairesi aylık güncelleme yapıyor.e-devletten vergi borcu butonundan kontrol et.

ceza1989

Üye
    Konu Sahibi
Valla arkadaşlar ümraniye bize uzak nasıl olacak yerini bilmiyorum
Şuan halen bendede borç görünüyor ama 1 mart itibariyle sıfırlanacak diye düşünüyorum...çünkü vergi dairesi aylık güncelleme yapıyor.e-devletten vergi borcu butonundan kontrol et.
Hocam cezayı kesen trafik şubesine gitsem orada bir çözümü varmıki.

_asabiii_

_asabiii_

Üye
Evet var.gidebiliyorsan oraya git durumu izah et.belgeleri göster.hallederler sıkıntı olmaz.

ceza1989

Üye
    Konu Sahibi
Evet var.gidebiliyorsan oraya git durumu izah et.belgeleri göster.hallederler sıkıntı olmaz.
hocam şimdi googlede araştırma yaptım habere göre ehliyetsiz yakalanan sürücüler ve ruhsat sahibi başka olan sürücüye hem ruhsat sahibine hemde aracı kullanan ehliyetsiz kişiye ceza kesilmiş

bLnmz

bLnmz

Üye
hocam şimdi googlede araştırma yaptım habere göre ehliyetsiz yakalanan sürücüler ve ruhsat sahibi başka olan sürücüye hem ruhsat sahibine hemde aracı kullanan ehliyetsiz kişiye ceza kesilmiş
Normal olarak Ruhsat sahibide cezalı hocam. Ehliyetsiz bir insana araç teslim etmek. Kaçırdı desen aracın anahtarı üzerinde..

_asabiii_

_asabiii_

Üye
Pardon dostum.ben elemanın ehliyetsiz olduğunu gözden kaçırmışım.bu durum hakkında yanlış bilgi vermek istemem.

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
ehliyetsiz sürmenin cezası kaç para senden kaç para kesti ben yakalanmadım daha merak ediyom