trading view uygulama için

dredd5

dredd5

Üye
    Konu Sahibi
merhaba arkadaşlar iyi günler cripto token leri takip etmek için "trading view" uygulaması full apk sürümü ihtiyacım var...... apk yapabilecek linki varsa da gönderseniz çok sevinirim..... hiç bir yerde bulamadım bana yardımcı olacak biri var mı..... bana zamanınızda ayırdığınız için şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler dostlar 🤲💐
 
dredd5

dredd5

Üye
    Konu Sahibi
.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt