TR-RAP sansar-sagopa teması :D ( .nth uzantılı)

AslanımBENİM

AslanımBENİM

Üye
    Konu Sahibi
Aslında birbirine gıcık olan iki rapperimiz ama burda buluşturayım dedim.Basit ama güzel bir tema.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: serhat575757 ve tetikci40

gkfb907

Üye
Ban bune tema fln dglll
:@

cihatgenc

cihatgenc

Üye
adam haklı kardes ne bu ındırmıyo bıle

alpis135

Üye
vvcnjhgjnhghggkjghjkhkjg:box

--------------- Ekleme ---------------

bana 6300 nth uzantılı ceza teması bulursan sevinirim:)

ahmet0022

ahmet0022

Üye
vvcnjhgjnhghggkjghjkhkjg:box

--------------- Ekleme ---------------

bana 6300 nth uzantılı ceza teması bulursan sevinirim:)

kardeş benim imzamda link var alabilirsin diğer arkadaşlarda isterse alabilir :yuru

uurstyle48

Üye
error verıo bu ceza ıcın verdıqınız lınk ya :S 6300 a ceza teması lazım nolr yardmcı oln :(

aLLbiNo

aLLbiNo

Üye
En iisi SansaR !!!

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
bir önizleme falan olsaydı güzel olurdu. sansar ile sago biraz garip geldi bu arada :ehe

Odysseus

Odysseus

Üye
Link düzeltilmiştir. İndirebilirsiniz.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt