^Toyota'yı Yenmek Zor Olacak^..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Mark Webber, markalar klasmanında 4.lüğü elde edebilmeleri için sürekli gelişmekte olan Toyota karşısında zorlanacaklarını düşünüyor.

Red Bull sezon başında Ferrari, Mclaren ve BMW Sauber 3'lüsünün ardından en hızlı 4. takım gibi görünüyordu ancak daha sonra Toyota'nın gelişmesi ve sıkı puanlar kazanması ile Red Bull, Toyota ve hatta Renault'un da gerisinde kaldı.

Webber aradaki farkı kapamanın kolay olacağını düşünmüyor.

Webber "Bizim için yoğun bir mücadele olacak. Ne yazıkki her iki aracımız da puan kazanamadı ancak son 2 yarışta onların(Toyota) 2 aracı puan kazandı."

"Ve eğer bunu David ile başarabilirsek, ki bu bizim için zor olacak, 10 puan geride olduğumuz için bunu kapamak biraz zaman alacak." dedi.

4.lük ile takım büyük gelir elde edecek olsa da Webber bu kadar zorlamaya değeceği konusunda endişeli.

Webber "Bu seneki araca bir yığın gelişim uygulayabilir ve zorlayabilirsiniz ancak Singapur'da güvenlik aracına takılıp her şeyi mahvedebilirsiniz ya da tam tersi."

"4.lük için her zaman baskı altındayız ve Toyota asla bizden uzak olmadı. Kanada haricinde tüm puanlarda alabileceğimin en iyisini aldım."

"Hak ettiğinizi alırsınız. Mükemmel kriketçi dostum Steve Waugh'un dediği gibi: Skor tahtası asla yalan söylemez. Burası olduğumuz yer." dedi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt