TowelRoot Bilgisayarsız Root Yapma Programı [v3]

galaxy mini 2 için uyumlumu? Nasıl yapılıcak anlatırmısınız...

S5 guncelleme almada önce root lafım bu programla ama kışla güncelleme almama bile izin verdi buotloader kilidini açmadığım halde yani bu şekilde halledersin bide samsung knox diye bir güvenlik koymuş bunuda knox dsabler diye bir prog. Hallettim ama güncelleme aldım olmuyor yardım edermisiniz şimdiden teşekkürler

Konu Sahibi
Sayacı artırmadan root atabiliyorsa iyidir yoksa gerisi yalandır. Galaxy S5 i olupta kullanan arkadaş varsa download mode dan sayacın artıp artmadığını gösterebilirmi.

Bu konu hakkında kesin bi bilgim yok fakat tahminimce artıracaktır.
Ustam ellerine emeğine sağlık.

LG G2 de denedim cillop gibi calisti...

Bilgi için teşekkürler
Note 2 ye olurmu sayaç artıyormu bildiğim knox da sorun yaratıyordu

Bu konuda kesin bir bilgim yok.
Note 2 çalışmıyor

Bilgi için teşekkürler malesef bazı cihazlarda çalışmıyor
Lg G2 root oldu kardeş

Bilgi için teşekkürler rootlanmasına sevindim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
Kore malı çakma galaxy s3 de root oldu. olmuyor diyen arkadaşlar 2 defa denesinler bende de ilkinde olmadı

Cihazınız hakkında daha fazla bilgi verirseniz çok daha yardımcı olmuş olursunuz, biliyorsunuz ki replika telefonların hepsi aynı değil malesef.
galaxy mini 2 için uyumlumu? Nasıl yapılıcak anlatırmısınız...

Uyumlu olup olmadığını bilmiyorum fakat nasıl yüklendiğini anlatabilirim. Deneyeip denememek aize kalmış. Eğer denerseniz sonucunu bildirmeniz çok yardımcı olur Denemek için tek yapmanız gereken uygulamayı "kurup make it rain" butonuna basmak (zaten tek bir buton var).

İyi forumlar
Çok özür dilerim fakat dediğinizi anlamadım daha açık bir şekilde ifade ederseniz belki yardımcı olabilirim?

slm,htc one serilerinde ise yaramiyor make it raine basinca rootlamiyor ama ilk once v3 uzrine 3 sefer basinca asagida sayilar cikiyor en sondaki sayiyi 0 yerine 1 yapip make it rain basinca rootluyor telefonu ama telefonu kapatip acinca root gidiyor yeniden yapmaniz lazim, birde bu uygulama htc lerde tam root yetkisi vermiyor telefona bazi root isteyen uygulamalar calismiyor root istiyor.

Ingwe

Üye
Arkadaşın telefonda denedik Htc One X çalışmıyor

Konuyu açan arkadaş listeye Verizon Galaxy S3 Eklermisin root başarili...

Konu Sahibi

Bilgi için teşekkürler not olarak ekleyeceğim konuya.
Arkadaşın telefonda denedik Htc One X çalışmıyor

Htc One serilerinde düzgün çalışmıyormuş sanırım.
Konuyu açan arkadaş listeye Verizon Galaxy S3 Eklermisin root başarili...

Bilgi için teşekkürler çalışmasına sevindim

seyits

Üye
galaxy win i8552 root yapılamadıı

Tepkiler: Preloader
Galaxy Win icin calistigi söylenmiyor zaten kardeş sen Framarootla denedin mi root atmayı ?

Casper via v8 de oluyor mu acaba ?

1whose1

Üye
Galaxy s4 gt i9500 olmuyo bir yardım ederseniz sevinirim

samsung galaxy s5 tr.apk install ettim talimattaki gibi rootlamadı ve bu telefon uygun değildir uyarısı verdi.bilginize

Lg l70 de ise yaramadı

nakzö

Üye
N9005 çalışmadı

Daha kolay root yöntemi yok mu telefon hafızasıni hafıza kartı olarakta ayarlayabilirsek harika olur

Konu Sahibi
Her telefonda çalışmayabiliyor arkadaşlar Bilgi için teşekkürler nicknameleriniz ve verdiğiniz bilgiler konuya eklendi teşekkürler.
Daha kolay root yöntemi yok mu telefon hafızasıni hafıza kartı olarakta ayarlayabilirsek harika olur

Diğer root programlarını deneyebilirsiniz one click root, z4 root, Root'cu vb. ama bana kalırsa bilgiasayardan yapmak en güvenilir olanı.

Rica etsem linkini atar mısın pc için olanının

Ben rootladim