Öneri Toshıba satellite l40-14H windows 8

Sponsorlu Bağlantılar

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
Toshıba satellite l40-14H windows 8
Arkadaşlar bilgisayarım satellite l40-14h bu bilgisayara win 8 yükleye bilirmiyim, sistem bu Acaba kaldırırmı kasar mı ??

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
sıkıntı olmaz hatta daha iyi olur

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Arkadaşlar bilgisayarım satellite l40-14h bu bilgisayara win 8 yükleye bilirmiyim, sistem bu Acaba kaldırırmı kasar mı ??
ilk yüklemede hafif kasmalar yaşarşın uygulama yükledikçe de kasmalar artar :oke:

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
işlemci hızı çok düşük overclock lazım :)

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
@GameOfShadows bana göre kasar sana göre sonuç nedir

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
ya neyden dolayı olabilir :)
Sistemin yiyeceği ram en fazla 2 gb olur 4 boşta kalır yani bu durumda ramden olması imkansız format at bakalım
Ben oyun oynamıyorum bilgisayarda sadce işlemlerimi yapıyorum vede yazılarımı yaziyorum ona göre yukliycem acaba çok aşırı kasar mi
Şu anda bilgisayarı nasıl kullanıyorsan o hızda kullanırsın bir nebze daha iyi olur çünkü win8 daha hafif.
@GameOfShadows bana göre kasar sana göre sonuç nedir
Ben 1 gb ile kullanırken internete girmediğim sürece kasmıyordu +pes 13 oynuyorum 0 kasma vardı internet çok ram yediği için kasıyordu:)

• Beğen
Tepkiler: ExpertMurderer
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
atman zor gibi ben arkadaşımın toshibaya atacaktım toshiba bios şifresi koymuş usbden veya cd den başlatılmıyor. Toshibaların çoğunda var sanırım hepsinde. Bu şifreyi kırmak içinde servis ücret talep ediyor. Kendi yöntemlerimle kıracaktım ama pc benim olmadığı için bulaşmadım :)

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
atman zor gibi ben arkadaşımın toshibaya atacaktım toshiba bios şifresi koymuş usbden veya cd den başlatılmıyor. Toshibaların çoğunda var sanırım hepsinde. Bu şifreyi kırmak içinde servis ücret talep ediyor. Kendi yöntemlerimle kıracaktım ama pc benim olmadığı için bulaşmadım :)
Bende şifre yok ya daha önce vista ulti filan yükledim sorun olmuyordu Suan win 7 de nette kasiyor onun haricinde oyunlarda filan kasma yok

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
o zaman sıkıntı yok gerçi yeni baktım özelliklere senin pc eski model biraz. 8.1 uptadelisini at az ram kullanıyor iyi gelir makineye 7 ağır zaten kullanman hata :) 32 bit yükle yalnız

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
o zaman sıkıntı yok gerçi yeni baktım özelliklere senin pc eski model biraz. 8.1 uptadelisini at az ram kullanıyor iyi gelir makineye 7 ağır zaten kullanman hata :) 32 bit yükle yalnız
O zaman yukluyorum :) umarım kasmaz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
kasmaz açılış falan hızlanır ama sade windows yükle modlu falan yükleme saf windows olsun msdn

Üst Alt