Toshıba f60-10v notebook incelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canertar

Üye
    Konu Sahibi
Toshıba f60-10v notebook incelemesi
TOSHIBA F60-10V NOTEBOOK

İntel Core i5-430M 2.26 GHz - 3 MB Cache Bellek İşlemcisi, 4 GB DDR3 1066 Mhz Ram, 500 GB SATA (5400 Rpm) Sabit Diski,NVIDIA GeForce GT 330M 1024 MB Ekran Kartı, Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-İng (64 Bit) İşletim Sistemi,Çift Katman DVD-RW Optik Sürücüsü ve Blu-ray Çift Katmanlı Okuyucusu,Harman Kardon Stereo Hoparlörü,3 Saat Batarya Ömrü,Dahili Webcam,16.4 " Ekran Boyutu,1366*768 Ekran Çözünürlüğü,Geniş WUXGA Ekran Tipi,Dahili Wireless,Bluetooth,Ethernet,2.8 Kg. Ağırlığında ,HDMI Çıkışı,2 Yıl Teknik Destek ve Servis .

Ürünün fiyat araştırmasını yaptım.Bu fiyata ve vermiş olduğu garantiyi tüketiciye sunan firma İstanbulBilişim oluyor.

Kadim90

Üye
usta qosmio nun uzerine laf yok alalı gibi 1.5 sene oldu ne ısınma var ne birsey makina cok sağlam calısıyo rami ve ekran kartını ağzına kadar doldur bi tıkanma yok sanki ilk acıldığı gibi asus m n serisi neyin cok kötü makina cok ısınıyo belli bir süre sonra .. asus f serisi biraz iyi gibi ama qosmionun üzerine laf yok. cal 6 7 pes 11 aynı anda ac bana mısın demez ancak bellekler dolana kadar oda olsun tabi (ekran kartı bellegı dolunca yavaslyo)

futbol123

futbol123

Üye
ekran kartı daha iyi olabilirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...