topuk çatlaklarına ne yapılır


Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ayak topuklarında çatlama hemen hemen herkeste bazı dönemlerde görülmektedir. Fakat bazı kişilerde bu problem daha fazla ve şiddetli görülür.

Düzenli bakım yaptıran kişilerde bile bu problem görülebilmektedir. Bu problem ile boğuşanlar için çözüm yolu önereceğiz. Bu yöntem ile gayet sağlıklı ve çatlak olmayan topuklara kavuşacaksınız.

Kullanılacak malzemeler; gripin ve vazelin.

Hazırlanışı;

1 kutu vazelinin içerisine 2 tane gripinin içerisinde bulunan tozu boşaltın ve karıştırın.

Bu oluşturduğunuz karışımı yatmadan önce topuklarınıza ve çatlama problemi yaşadığınız diğer ayak bölgelerinize sürün.

Çorap giyerek yatın, bu öneriyi her gün uygulayın.

Birkaç hafta sonra farkı göreceksiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: FatoŞ
FatoŞ

FatoŞ

Üye
Yapalım bakalım :) Sağol :)
 

Benzer Konular

Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
635
Haydar
Mali Özdemir
Cevap
0
Görüntüleme
406
Mali Özdemir
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt