Toplantı için kullanbileceğimiz program öneri istiyorum bi toplanabilir miyizz?

MartianHan

MartianHan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar selamlar, Gün içerisinde fazlaca toplantı yapıyoruz ama bize de yabancı programlar fiyat bakımından maliyetli geliyor önerisi olan var mı rahat yapabileceğimiz?
 

rock323232

Üye
Skype veya discord
 
Wandeta

Wandeta

Üye
Telegramda olabilir
 
Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
zoom
 
asroma7

asroma7

Üye
Microsoft teams
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt