Toplama Pc - Bu Özelliklere Bu Fiyat iyi midir ??????

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kinger1905

kinger1905

Üye
    Konu Sahibi
Toplama Pc - Bu Özelliklere Bu Fiyat iyi midir ??????
368TL
361TL
386TL
131TL
236TL
150tL ( 2 haftada siparişe veriliyo)
45TL
2 adet 40TL
1 adet 30tL
bunların siparilşini verince toplam:
1747tL ( Fiyat sadece parçaların toplamı için geçerlidir. Hazır toplanmış halde bi pc fiyatı degildir.)

aeercan66

aeercan66

Üye
amd yerine intel core i7 al derim tabi amd kullanmadım ama ben intelden şaşma derim:naughty:

one2one2

one2one2

Üye
ben halen amd kullaniyorum ama ileriye dönük olarak tavsiye etmem anakart bozulsa işlemci zor bulunuyo işlemci bozulsa anakart onun için intelden şaşma ;)

futbol123

futbol123

Üye
pahalı ama

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
şimdi oyun oynayacaksan x6 yada intel i5 hatta i7 gibi işlemcilere uçmana gerek yok
render photoshop yada daha ağır işlemler yapmicaksan
intel alıp kazık yemene gerek yok

1550 TL

anakart :
300 TL
en iyi anakarttır amd buldozer 8 çekirdek işlemci desteğine sahip
usb 3.0 ve sata 3 desteği arka panelde 8 toplam 18 usb bağlantısı
toplam 32 GB a kadar destek veren ve 2000 mhz dahil ddr3 ram desteği
alabileceğin en iyi ve geleceğe yönelik gelişmiş bir anakarttır

işlemci:
275 TL
955 modelidir 960 daha iyi gibi görünsede arada ghz farkı için o fiyata değmeyen bir işlemcidir 960
955 iyi o.c edilir ve sağlam oyun işlemcisidir en çok tercih edilen amd 4 çekirdek işlemcidir
çoğu sitede 955 stokları bitmiştir

ekran kartı:
380 TL
indirimli fiyattır almak için acele edin şuan için oyun sistemi için büyük bir kullanıcı kısmının tercih ettiği ekran kartıdır

ram:
72 TL
oyun oynayanlar için yeterli boyutta 4 GB kapasiteli 1600 mhz yüksek performanslı ddr3 ram

harddisk:
136 TL
herkesin tercihi sessiz ve performanslı 1 tb samsung HDD

kasa: Dark Racer Üç Fanlı Siyah ATX Kasa (Pencereli)
u l l-siyah-atx-performans-kasasi-189.html
(linkteki boşluğu birleştirin)
132 TL
tasarımı mükemmel ve tasarımı kadar süper bir sogutma kapasitesine sahip ayrıca göze hitap eden güzel bir kasa
ayrıyeten hiçbir fana ihtiyaç duymacak kadar serin ama isterseniz takmak üzere boş fan yerleri mevcut

power supply
254 TL
geleceği düşünerek 8 çekirdek işlemcinin güçünü karşılayacak ve sonradan sisteme ekleyebileceginiz RAM, HDD ve diyer parçalar için sorunsuz, güvenli ve sürekli güç sağlacak 80 plus 750 watt power supply

aeercan66

aeercan66

Üye
ne aldın hangisinde karar verdin bizide bilgilendir

CmptrCanavarı

CmptrCanavarı

Üye
arkadaşım ben olsam intel yapardın işlemciyi bak ben İntelCoreİ5 2400 kullanıyorum çokda memnunum gerçekten çok performanslı işlemci hem amd çalışırken fanından ses geliyor yiğenim amd kullanıyor ordan bılıyorum
Bide bişey demek istiyorum benım bu pc yı toplattığım pc ci tanıdık ben amd işlemci koyaım dediğimde adam ozaman ben toplamam bu pc yi dedi neden dedim amd işlemciler çok sorunluymuş intelden şaşma gardaş

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Bu fiyata taş gibi bilgisayarlar var biraz daha dolamaçlı bir araştırma yap internetten.. Aslında reklam olmasın ama bu konularda en iyi forum "forum.donanımhaber" ' dir.. Oraya bak veya bunu oraya yaz..

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
arkadaşım ben olsam intel yapardın işlemciyi bak ben İntelCoreİ5 2400 kullanıyorum çokda memnunum gerçekten çok performanslı işlemci hem amd çalışırken fanından ses geliyor yiğenim amd kullanıyor ordan bılıyorum
Bide bişey demek istiyorum benım bu pc yı toplattığım pc ci tanıdık ben amd işlemci koyaım dediğimde adam ozaman ben toplamam bu pc yi dedi neden dedim amd işlemciler çok sorunluymuş intelden şaşma gardaş

durduk yere şimdi fanatiklik yapmayın
intel amd oyun kullanıcı için farksızdır hatta amd işlemciler oyunlarda intelden daha iyi performans gösterebiliyor
intel photoshop autocad render işlemlerde amd den iyidir ama bu işleri yapan kullanıcı dilimi
% 15 civarıdır ve onlar kendilerine göre sistem toplarlar

şuan intel i5 2500k 500 TL civarı
amd phenom II x4 965 işlemci ise 300 TL

ama oyun performansları tamamen aynı
intele 500 tl verip 200 TL kazık yiyorsunuz
ve amd fanları ses yapıyor dogru ama 50 tl ye mükemmel sogutmalı sesssiz fan alıyorsun
hem intelden daha soğuk çalışıyor hem daha sessiz
amd işlemci masrafı sana 350 TL
geri kalan 150 yedigin kazık ise sana cabası üzerine 1 bardak soğuk su iç

sakaryam54500

Üye
durduk yere şimdi fanatiklik yapmayın
intel amd oyun kullanıcı için farksızdır hatta amd işlemciler oyunlarda intelden daha iyi performans gösterebiliyor
intel photoshop autocad render işlemlerde amd den iyidir ama bu işleri yapan kullanıcı dilimi
% 15 civarıdır ve onlar kendilerine göre sistem toplarlar

şuan intel i5 2500k 500 TL civarı
amd phenom II x4 965 işlemci ise 300 TL

ama oyun performansları tamamen aynı
intele 500 tl verip 200 TL kazık yiyorsunuz
ve amd fanları ses yapıyor dogru ama 50 tl ye mükemmel sogutmalı sesssiz fan alıyorsun
hem intelden daha soğuk çalışıyor hem daha sessiz
amd işlemci masrafı sana 350 TL
geri kalan 150 yedigin kazık ise sana cabası üzerine 1 bardak soğuk su iç

:D sakin ol:D haklısın ama intelin adı var :Dama dedigin gibi bende intel kulllanıyom ama işlemciyi bir gün degiştircem işte o gün amd alıcam hem uygun hemde güzel :alkis

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
buldozerler cıkınca bır kasa dızecegım bakalım ne zaman cıkacak buldozerdaha ıntele 5 kurus para vermem :)hd6990 ve amd buldozer bu 2 sı sadece 2500 tl felan tutar heralde

sakaryam54500

Üye
buldozerler cıkınca bır kasa dızecegım bakalım ne zaman cıkacak buldozerdaha ıntele 5 kurus para vermem :)hd6990 ve amd buldozer bu 2 sı sadece 2500 tl felan tutar heralde

atı karşıyım :d en iyisi nvdia

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
atı karşıyım :d en iyisi nvdia

işlemci konusunda taraftarlıga karşıyım çünkü hem amd hem intel sistemler kullandım
ancak ekran kartı konusunda ben ati kullandım uzun süre ve oldukça memnunum
oyun kalitesi felan gerçekten sıkıntı yapmıyor
nvidia kartda bidönem kullandım arkadaşın pc de ama
öyle agır oyunlar oynamadıgımız için gerçek anlamda test etmek için
imkanım olmadı

onun için isteyen nvidia isteyen ati radeon :) :)

sakaryam54500

Üye
işlemci konusunda taraftarlıga karşıyım çünkü hem amd hem intel sistemler kullandım
ancak ekran kartı konusunda ben ati kullandım uzun süre ve oldukça memnunum
oyun kalitesi felan gerçekten sıkıntı yapmıyor
nvidia kartda bidönem kullandım arkadaşın pc de ama
öyle agır oyunlar oynamadıgımız için gerçek anlamda test etmek için
imkanım olmadı

onun için isteyen nvidia isteyen ati radeon :) :)

ATI nın şekli güzel degil :D

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
şekline göremi seçiyosun :) :D :ehe

OMG LOL!

OMG LOL!

Üye
kasada şeffaf panel varsa neden olmasın? :aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...