Tonla kazancılar 1 konturluk coca cola

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
er7705

er7705

Üye
    Konu Sahibi
1 konturluk ara ara geliyo bekleyın kapın :oke:
 
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
ne yazıkki bitmiş ama gençturkcell hala var

düzenleme:Evet şimdi geldi s0n 128 kişi.Önceden en güzeldi bol bol reklam dinletirdik ama şimdi:(
 
er7705

er7705

Üye
    Konu Sahibi
bekleyin arkadaslar ara ara geliyo yenileyin tonunuzu 1 çagrı 1 kontur
:oke::oke:

--------------- Ekleme ---------------

hala 0.5 kontur var ilgilenenler
 
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Artık pek rağbet görmüyor artık galiba
 
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Görüyorda o kadar az ton koyuluyorki.Birde her yöne kontor vermiyorlar(önceden her yöneydi).Kendi reklamlarını turkcell 0.5 kontor veriyor artık dakika başına.Turkcell kendi ayagına çelmeyi yine kendisi takıyor.Bu nasıl bir politikadır anlamadım.Ödül bile almıştı tonla kazan
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt