TomTom GPS Navigation Traffic v1.8.2 Build 1188 Patched APK


karayel90

karayel90

Üye
    Konu Sahibi
Dünya standartlarında TomTom Trafik ile yeni TomTom GO Mobile uygulaması

Özellikler
Çevrimdışı haritalar
Kilometre sınırlaması yok !!
vs. vs.

Yükleme Talimatı
Apkyı indirip telefonunuza kurun
Ardından Türkiye haritasını indirip Android/Obb çıkarın
Bedava navigasyonun keyfini yaşayın !!


Download Linki
Dikkat apk dosyası revcloud adlı siteye yüklenediği için adblock eklentiniz varsa indirmeyi yapabilmek için adblock uygulamasını sayfada pasif hale getiriniz

Apk

Türkiye Haritası

 
  • Beğen
Tepkiler: mestan pasa
veliyavas

veliyavas

Üye
tesekurler
tesekurler
 
  • Beğen
Tepkiler: ibrahimay10


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt