Tofaş Soğutma Sisteminin Kapasitesi Kaç Litredir?


DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Araç 2001 Model Kartal 1.6 İ.E. (Enjektörlü)'dür.
Enjektörlü Araçlarda Ortalama 5-6 Litre
Kalburatörlü Araçlarda İse Ortalama 6-7 Litredir.

Antifiriz Değişim Zamanı Gelmiş İse Unutmayın Antifiriz Miktari Kadar Su Konulmalıdır Soğutma Sistemine.Sıvı Eklemesinden Sonra Hava Almayı Unutmayın.

Tofaşın Önerdiği Antifiriz İse "Petronas Paraflu 11 Mavi Antifiriz" Dir.Diğer Videolara Göz Atabilirsiniz.


 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt