Tivibu Hakkında Ne Dusunuyorsunuz

Sponsorlu Bağlantılar

kartal835

kartal835

Üye
    Konu Sahibi
Tivibu Hakkında Ne Dusunuyorsunuz
Bana göre biraz yavaş . İnternet fiber aldıık gecenlerden 20 megabitden 8 megabit dusurmusler aradık duzelttıler baya hızlandı

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Tivibu derken eğer kastın bu uydu alıcısı ise, bizde ilk 3 ay ücretsiz sonraki aylar 10 lira olmak üzere almıştık. Herşey iyi güzel fakat internete bağlı ve bizim internette TTNET olduğu için çok fazla donma oluyordu.. Belkide TTNET kaynaklı birşey değil bilmiyorum ama servis vs. çağırmıştık birkaç kez fakat bir düzelme olmadı.. Bazen çok az donma olup devam ediyor bazende bi donuyor bidaha gelmiyordu..

kartal835

kartal835

Üye
    Konu Sahibi
O donmanın sebebı internet megebaytını dusurmelerı bızımkını dusurduler sorduk kadın agzından kacırdı 8 megabit hız dedı bız 20 megabıt aldık dedıgımızde duzelttı ınternet bırden hızlandı sımdılık sorun yok

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Bizimkide 8Mbp'di işte sanırım o yüzden.. Galiba bizde zaten Fiber internete geçicez..

kartal835

kartal835

Üye
    Konu Sahibi
Biz fiber netiz tavsiye ederim youtubede full hd vıdeoları cok rahatlık ca izleniyor :D

0MG90

0MG90

Üye
Reklamda internete ve uydu alıcısına gerek yok diyordu sanki

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Valla biz birkaç ay önce almıştık ayda 10 liraydı kuruluma gelirken yanlarında birde Modem getirdiler.. Tivibu modeme bağlıydı

0MG90

0MG90

Üye
Valla biz birkaç ay önce almıştık ayda 10 liraydı kuruluma gelirken yanlarında birde Modem getirdiler.. Tivibu modeme bağlıydı
Sonradan izle seçeneklerinde yabancı diziler var mı?

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Valla hocam o kadarını hatırlamıyorum Tivibu çok güzel çalışıyordu aslında sadece yayın sürekli kesiliyordu o yüzden verdik biz geri yoksa geri al izle durdur izle sonradan izle falan hepsi çok iyiydi..

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Gittikçe fiyatı artan bir sistem getirisi olduğu kadar götürüsüde çok bana göre tabi.:oke:

kartal835

kartal835

Üye
    Konu Sahibi
vallah biz internet aldık bıze modem v 1yıllık tıvubu hedıye ettıler 1bın tan efılm var ama onun ıcındw aylık 10 15 ek ucret oduyormusun Tıvıkanalları guzel Normal televızyon kanallarını unuttum

ARM_TR

ARM_TR

Üye
Bizede Verdiler İnternetle Bi Yıl Ama Hiç Bişey Yok Normal Kanallar Ve Durdur İzle VB Hariç

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
banada 3 ay hediye verdiler daha sonraki aylar 4.75 faturaya yansıyacak kapattırmazsam nasıl birşey gerekli mi fiber modem bekliyorum 8 gündür türk telekom hala gelecek bağlayacak neti :zzz:

Üst Alt