TİM'lerde tanıtılan,içeride asılı duran ürünler satın alınabiliyormu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
TİM'lerde tanıtılan,içeride asılı duran ürünler satın alınabiliyormu?
TİM'lerde tanıtılan,içeride asılı duran ürünler satın alınabiliyormu? derken:
yani arkadaşlar antalyada tüm timlere sorum hiçbirinde huawei ideos x5 (u8800 ) yok. sadece birinde hani içeride asılı olan telefonlar varya, hani böyle kablolara bağlı, bi mıknatısa yapışık oan cihazlar işte. onlar satın alınabilirmi? satın alan varmı içinizde, yada alınabileceğiyle ilgili bi bilginiz?

lcax31

Üye
alınmaz diye düşünüyorum çünkü kaç kişi basıyo kullanıyo o telefonu haliyle yamuluyo telefon tuşluysa tuşları göçmüş oluyo yada dokunmatikse hasasiyet kaybı olabiliyo çok fazla kullanıldıgı ve hiç durmadan kullanıldıgı için . eğer alınabiliyosada alma bence

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yok ya temiz duruyodu sanki. Ama sende haklısın. Acaba 2.el galaxy s mi daha iyi omu.

y n s c n

y n s c n

Üye
Satılıyor genelde ama bazılar tester oluyor.. Tester olmayanlar satılıyor.. Bir tim'e girip Teşhir ürün varmı diye sor bakalım ne diyecekler :oke:

[_ATHENA_]

[_ATHENA_]

Üye
malın üzerinde "teşhir amaçlıdır" "satılık değildir" ibaresi yoksa satmak zorundalar.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
öyle bişey yoktu ama...? Gerçi dikkatte etmemiştim.

JohnLemmon

JohnLemmon

Üye
teşhir ürün sen almak istersen satarlar fakat onların dönemleri oluyor tim de ne diye geçer bilmiyorum ama media markt'te bahar temizliği diye o zamanlarda ucuzluyor...

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeşler bugün gittim sordum, satamıyoruz dedi. ama teşhir ürünü yazmıyo dedim bişeyler geveledi işte. sonuç:alamadm :)

JohnLemmon

JohnLemmon

Üye
kardeşler bugün gittim sordum, satamıyoruz dedi. ama teşhir ürünü yazmıyo dedim bişeyler geveledi işte. sonuç:alamadm :)
boşver başka yerden al kardeşim zaten ilerde bi sorun çıksa hep kafanda takılır keşke teşhir almasaydım diye ;)

y n s c n

y n s c n

Üye
Bizim arkadas p210 diye bi teşir ürün aldı laptop. Şu an çok iyi cihaz sadece üst kapağında bi çizik var.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bakalım artık. sanırım huawei honor alırım bu saaten sonra..

Bizim arkadas p210 diye bi teşir ürün aldı laptop. Şu an çok iyi cihaz sadece üst kapağında bi çizik var.

kardeşim alamıyom zaten yarama basma:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...