Time Chime Pro v1.70(0) EnRu Symbian^3 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Saat başı veya her 15 dakikada bir seçtiğiniz bir sesle size uyarı veren bir uygulama.

Açıklama: Geliştirici: CellPhoneSoft

Versiyon:1.70 Pro - tam
Uyumluluk:Symbian Appa, S^3.
Dil:İngilizce ve Rusça
Çeviri ve Simge mesafede Asterixrus
Açıklama:
Time Chime yükler smartphone Nоkia saati yeniden ayarlanan sinyalleri belirli bir zaman. Duyulur bir sinyal olarak saatlik ve belirli aralıklarla.
Seçebilirsiniz sesleri program varsayılan (sistem sesi ve cıvıl cıvıl kuşlar), ya da seçtiğiniz herhangi bir diğer koleksiyonu ses dosyaları. Ayrıca; ayarlamak için bir fırsat ayarlarında Time Chime oynatmak şimdiki zaman kullanarak bir konuşma synthesizer.
Temel özellikleri:
- Ses sinyalleri, her saat;
- İsteğe bağlı oynanabilir sinyalleri her 5/10/15/20/30 dakika;
- Seçim ses sinyali;
- İsteğe bağlı oynatmak şimdiki zaman kullanarak bir konuşma synthesizer;
- Ayarlanabilir ses seviyesini ayarlamak için yeteneği, bir titreşim sinyali;
- Özel çalma süresi ve alarmı susturmak;
- Otomatik uygulama yüklerken smarta.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt