Three Way! - Benzersiz bir "Sonsuz Düzlem" oyunu

furki00

Üye
    Konu Sahibi


AÇIKLAMA

Three Way, oynaması ücretsiz, bağımlılık yapan, gelişmiş fizik mekanikleri ile geliştirilmiş, benzersiz bir "Sonsuz Düzlem" oyunudur.

Oyun internet bağlantısı gerekmeden çalışmaktadır. Grafikleri çok basit gibi görünen bu oyun sizin sabrınızı ve sinirlerinizi zorlayacak !

*Ücretsiz ve tüm model telefon ve tablet cihazlara uyarlanmış ve oldukça "stabil" olarak kesintisiz bir oyun keyfi sizi beklemekte.

***İşte sizi bekleyen benzersiz özellikler :

-Geliştirilmiş gerçekçi fizik mekanikleri,
-Geliştirilmiş Full HD (TrueColor) teknolojisi,
-Geliştirilmiş "Ekran Kaydırma" mekanikleri,
-Gerçekçi geometrik şekiller,
-(Yakında) Yeni oyun tipleri, (Survival, Time Trial, ...),
-Abartılmış reklamlar olmadan eğlenceli bir oyun deneyimi.

***Oyunda bulunan geometrik şekiller :
-Geometrik şekiller Siyah ve Beyaz renklerden oluşmaktadır.

-Üçgen,
-Dikdörtgen,
-Daire,
-Beşgen,
-Yıldız.

***Neden Three Way ? :

Oyunda 3 adet mekanik vardır, bunlar :

1) Kaydırma Mekanikleri :

1.A) Sağ ve Sol kaydırma ;

Sağ ve Sol'a kaydırmak için, herhangi bir parmağımızı ekranda kaydırmamız yeterli olacaktır. Böylece ana şeklimiz yön değiştirecektir.

1.B) Yukarı kaydırma ;

Yukarı kaydırmak için, herhangi bir parmağımızı ekranda kaydırmamız yeterli olacaktır. Böylece arkaplan rengi beyaz ise siyah, veya siyah ise beyaz olacaktır.

1.C) Aşağı kaydırma ;

Aşağı kaydırmak için, herhangi bir parmağımızı ekranda kaydırmamız yeterli olacaktır. Böylece ana şekilimiz kendi etrafında (180 derece Y ekseninde, 180 derece X ekseninde) dönerek renk değiştirecektir.
Şeklin rengi beyaz ise siyah, veya siyah ise beyaz olacaktır.

2) Yol Mekanikleri :

Oyunda 3 adet yol mevcuttur. (Sağ - Orta - Sol). Herbir yolda rastgele olarak ana şekilimizin tersi veya düzü olmak koşulu ile (Siyah ise aynı şekilden rastgele bir renk, Beyaz ise aynı şekilden rastgele bir renk) renklerin uyuşması gerekmektedir.

3) Engel Mekanikleri :

Oyunda bulunan geometrik şekillerdern rastgele bir renk ve rastgele bir şekil olmak üzere yan yana 3 adet engel oluşmak zorundadır. (Sağ - Orta - Sol). Ana şeklimizin rengi ve şekli bu engel ile aynı olmak, arka plan ile zıt olma koşulu vardır.

***Nasıl Oynanır ? :

Oyun başladığı zaman rastgele bir arkaplan, rastgele bir ana şekil ve rengi, rastgele engeller oluşacaktır. Amacımız ana şeklin rengini ve şeklini, engel ile aynı olanı bulmak, arkaplan rengi ile zıt olanı bulmaktır.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
 
  • Beğen
Tepkiler: Revengeful
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Teşekkürler
 
DescripionK

DescripionK

Üye
Teşekkürler güzel bir oyun
 
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:
 

furki00

Üye
    Konu Sahibi
Ben teşekkür ederim. :)
 
omer durus

omer durus

Üye
degisik bi oyun tesekkurler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt