The Sims™ 4 Create A Sim Demo

 • 21 Ağustos 2014
 • 356 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Sims severler The Sims™ 4'ü bekleyedursun EA Origin üzerinden The Sims™ 4'ün Create A Sim Demosunu yayınladı.  Serinin bir önceki karakter yaratma seçeneklerine oranla bir hayli esnetilmiş olan oyunda her şey hayal gücünüze kalmış durumda. Kalça çıkığından, elmacık kemiklerine kadar bir çok fiziksel özellikle istediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz, hem de sadece fare yardımıyla tüm detaylara girerek! Tabi bu kadar detayla uğraşmak istemeyenler için bir çok hazır seçenek de mevcut.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Oyunda yaptığınız simleri kaydebilir ve oyun çıktığında kaydettiğiniz bu simleri oyunda yönetebilirsiniz. Tabi kaydettiğiniz bu simleri paylaşmanız da mümkün. Paylaştığınız simlere diğer oyuncular favorilerine ekleyebilir ve bu simleri kendi arşivlerine de kaydedebilirler. O kadar çok kişinin simi yapılmış ki bak bak bitmiyor ve kimileri şaşırtıcı derecede de benziyor!

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Demoyu BU SAYFADAKİ "Try The Sims™ 4 Create A Sim Demo before you buy!" yazısına tıklayarak indirebilirsiniz. Tabi bunun için Origin hesabınızın olması gerekli!

  ========================================================

  ve herkes yaptığı karakteri burada paylaşsın, bakalım kim kimi ne kadar benzetebilmiş :)

  ben Kardeş Payı dizisindeki kardeşleri yaptım, olduğu kadar :P:

  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: ponçikEnişte

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 02:00