The Last of Us Part II Çıkış Tarihi Açıklandı (Video)


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
The Last of Us Part II çıkış tarihi yeni bir trailer ile duyuruldu. The Last of Us Part II, PlayStation 4 için 21 Şubat 2020'de çıkacak. Aşağıdan trailer videosunu izleyebilirsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve Buğra
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
The Last of Us Part II Türkçe dublaj ve altyazı desteği ile gelecek. Oyun Red Dead Redemption gibi iki Blu-ray diski ile sunulacak.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve MAERKEK
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Lasf of Us Part 2'de multiplayer olmayacak.

 
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Ücretsiz PS4 teması yayınlandı.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt