Terim'e şok teklif!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Terim'e şok teklif!


Galatasaray yönetimi, Teknik Direktör Fatih Terim'i yeni dönemde futbolun tek patronu yapmak için düğmeye bastığı yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Florya'da önceki gün Terim'le bir araya gelen Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk'ün, deneyimli teknik adama ilginç bir teklifte bulunduğu belirtiliyor.

Terim'in yöneticilik vasıflarından da faydalanmak isteyen Sarı-Kırmızılı yönetim Öztürk vasıtasıyla, "Kulübeyi bırak, yönetici ol tribüne çık. Futbolun patronu ol" teklifini sundu.

Öztürk'ün, Terim ile yaptığı 15 dakikalık görüşmede, "Hocam saha içinde olduğu kadar artık futbolun her alanında söz sahibi olmanız gerekiyor. Profesyonelleşmenin en iyi şekilde işlemesi için sizin yönetim katında olmanız şart. Futbolun mali, idari bütün konularında fikirlerinizi beyan etmeniz ve yönetimde alınacak kararlarda söz sahibi olmanız gerekiyor. Futbol artık sadece sahada idare edilebilen bir spor dalı değil. Sizi de aramızda görmek istiyoruz" dediği ifade edildi.

PEKİ TAKIM NE OLACAK?

Fatih Terim'in bu teklifle Sportif AŞ yönetimine girmesi halinde idari, teknik ve mali bütün konularda söz sahibi olacak ve futbolun her kararında imza yetkisi bulunacak. Terim'in Sportif AŞ'de yönetici olması halinde ise G.Saray'ın kulübesi tecrübeli çalıştırıcının emrinde Hasan Şaş ve Ümit Davala'ya teslim edilecek. Terim'in nihai kararını yeni yılda vereceği bildirildi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt