Terim'e Şampiyonlar Ligi demeyin!

 • 4 Ekim 2012
 • 249 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  [h=2]Galatasaray'ın başında daha önce 5 kez Şampiyonlar Ligi deneyimi yaşayan tecrübeli hoca, bir üst tura yükselmeyi başaramamıştı. Terim, yine iddialı bir takım yarattı, ancak oynanan üstün futbola rağmen ikide sıfır yapmaktan kurtulamadı[/h]
  Aslan’ın hocası Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi’ne sıkıntılı bir başlangıç yaptı. Daha önce Sarı-Kırmızılı kulübün başında 5 sezon Devler Ligi arenasına çıkan tecrübeli teknik adam, bir üst tura yükselmeyi hiç başaramadı. Bunların ikisinde Aslan grubunu 3. sırada tamamlayarak yoluna UEFA Kupası’nda devam etti. Bu devamların ilkinde, yani 1999-2000 sezonunda Türk futbol tarihinin en büyük başarısı olan, UEFA Kupası zaferi yaşandı. Ancak Terim’in hayalinde, Şampiyonlar Ligi’nde şeytanın bacağını kırmak var. Bunun için iddialı bir takım yaratıp, hücum futbolundan vazgeçmeyen Terim, Braga karşısında iyi bir sonuç bekliyordu. Ancak olmadı, Aslan yüzde 62 oranında topa sahip olduğu maçı, 2-0’la kaybetti. Deneyimli teknik adam bu skor karşısında büyük hayal kırıklığı yaşadı.

  Hakemin üzerine yürüdü
  Oyun içinde de sinirlerine hakim olamayan Terim, bir ara Norveçli hakem Hagen’in üzerine yürüdü. Tüm olumsuzluklara karşın Fatih Terim’in hücum felsefesinden taviz vermeye niyeti yok. Bir sonraki Cluj maçıyla birlikte işlerin yoluna girmesi bekleniyor.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 02:41