Temple Rush By Rendered Ideas

Emre

Üye
    Konu Sahibi

En Çok Beklenen 3D Koşu Oyunu
Geliyor !

Yakında JAVA için

Son düzenleme:
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Wow is a fantastic game for s40 ...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çıkacaği Zaman Paylaşsaymişsinız SOnra Unuturuz Filan

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Bu s40 değil... O firma sadece s60 a yapıyor oyunları 5 mb falan oluyo... Telefonu 5 mb kaldıran varsa söylesin+ 100 mb falan ram istiyo... C3 bile 64 mb

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Bu s40 değil... O firma sadece s60 a yapıyor oyunları 5 mb falan oluyo... Telefonu 5 mb kaldıran varsa söylesin+ 100 mb falan ram istiyo... C3 bile 64 mb
Jungle Run 3D sende Çalışıyorsa buda çalışır
O oyunu yapan firma bu :)

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
çalışmıyo dendim... Sende çalışan varsa link at bende oynuyum... (320x240)

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
s40 cihazın yok ama s40 bölümünde paylaşım yapmak..... :D neyse ben googleye bakayım sende telefoncuya bak :)

Emre

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: HELL BREAKER
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
bak zorlama...

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
:D

desparado006

desparado006

Üye
Bizim oyun noldula bugün işten çıktım okul başlıyo artık yapabilirim

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt