Temple run gelsin artik 512 ramlilere

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tgoksen1

Üye
    Konu Sahibi
Temple run gelsin artik 512 ramlilere
Haber yok mu daha

theruhix

Üye
gelsin ya :( param şmdlik sadce 620 ye yetiyor zaten uygulama az bide ram optimize fln tümden bişy kalmıyor :(

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Wp 7.xx in pabucu dama atildi artik zor derlerler 512 mb ramli telefonlara 10 uygulamadan en fazla 2'si

enterneoll

enterneoll

Üye
Wp 7.xx in pabucu dama atildi artik zor derlerler 512 mb ramli telefonlara 10 uygulamadan en fazla 2'si
nokianın meego ya yaptığı gibi oldu :D yine kaldı ortada bir işletim sistemi nokia bu ne beklersinki

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
alt tarafi en fazla oynanan oyunlari derleyeceksin yada derleteceksin ne gerek var bu kadar bekletmeye

pirenuri

pirenuri

Üye
temple run 2 mayısta gelecek ya onunla beraber 512mblara da temple run 1 gelir yada temple run2 512mb ve 1 GBlar için açılır

yasinturan

Üye
Çok yavaş ilerliyor artık ciddi manada hızlanmaları gerekiyor ciddi anlamda sıkıntılı

enterneoll

enterneoll

Üye
Peki L920 ne zaman çıktı ? Windows Phone 8 ne zaman çıktı ? Böyle bakmak lazım olaya bi sistem ne zamandan beri var bi sistem çok eski

en azından bu can alıcı oyunlar çıkmalıydı...

- - - Eklendi - - -

subway surfers 1 yıldır var hala eskitemedinmi ben bile android kullanmama rağmen 3 4 defa bitirip eskittim

evet 1 yıldır var :D aslında eskidi bile ben ve 2-3 arkadaşım oynuyoruz koca sınıfta :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt