Temiz,Tamir Görmemiş,Kutulu 5800 Expres Music

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musa1992

Üye
    Konu Sahibi
Temiz,Tamir Görmemiş,Kutulu 5800 Expres Music
Cihazım temizdir.Ekranında jelatiniyle kullanılmıştır ekranda çizik yoktur.Dış kasasında ufak tefek çizikler vardır.Cihaz tamir görmemiştir.Cihazı bir tek ben kullandım ilk sahibiyim elektronik cihaz konusunda titiz olduğum için telefonuda temiz kullandım.Cihazı bilen bilir zaten 3.2 mp çift flashlı kamerası smbiyan işletim sistemi 3g wifi gps gibi birçok özelliği bulunmaktadır.Telefonun yanında kutusu şarj cihazı usb kablosu garanti belgesi ni ve bütün aksesuarlarını vericem.Cihazı 10 ay önce 520 liraya almıştım..Yeni telefon alacağım için satıyorum.Yoksa telefonumdan şikayetçi değilim.Telefonun ekranında gördükleriniz jelatinden kaynaklanan hava kabarcıklarıdır üzerinde jelatin vardır jelatin çiziktir ekranda hiç çizik yoktur.İzmir içi elden teslim yapılır.
GARANTİ DURUMU : TELEFON GENPA GARANTİSİNDE 14 AY GARANTİSİ DEVAM ETMEKTEDİR.FATURASI BULUNMAKTADIR.
Tüm kutu içeriği var ve aksesuarlarıyla birlikte gönderilecektir.8 GB hafıza kartı fiyata dahildir.
Satış fiyatı 360 TL dir.Ciddi alıcılaya pazarlık payı vardır.

Msn:[email protected](E-posta atabilirsiniz)
TEL:0531 253 92 67

Ürünün resimleri bu linktedir:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
400 tl çok para. inşallah satabilirsin. :)

bay_talha

bay_talha

Üye
Biraz zor satarsın

trecool

trecool

Üye
satamazsın:D

by_muka

by_muka

Üye
Fiyatta revize lazım biraz fazla gibi:oke:
Hayırlı satışlar...

musa1992

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar fiyatı yüksek tuttum zaten pazarlık payı var 350 ye kadar düşerim diye düşünüyorum ayrıca sahibinden.com ile sattığımda %7 komisyon + kargo ücreti olduğu için yaklaşık 350 ye satmış olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt