temiz n80 aranıyor? (ankara içi tercih)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lazyboy

lazyboy

Üye
    Konu Sahibi
temiz n80 aranıyor? (ankara içi tercih)
ewet n80 almak istyrm ankara içi tercih elden almak için ama kargoda olabilir baska sehırler için

emrehan999

Üye
selam kardeş..gaziantep ben erdoğan.bende n80 var.350 ytl istiyorum.neden biraz pahalı biliyormsun..benim telefon şarz problemi sebebi ile 3 kez kvk gitti ve sonunda yapamadılar benim cihazın komle dış ekran hariç içini tamamen sıfırladılar.sıfır olarak bana teslim ettile garantisi kvk olup aralık sonunda doluyor.garanti kağıdı olmadan tum turkiyede kvk tarafından bedava tamir edilebilri ama dediğim gibi garantisi aralık sonunda dolacak.cihazın komle içi değişmiş olup kvk tarafından yeni imei numarası bile verildi.dedim ya cihazım şu an sıfır.ben başka cihaz alacam.bilgisayar bağlantı kaplosu ve 1 gb hafıza kartlı ..ilgilenirsen msn yaz

lazyboy

lazyboy

Üye
    Konu Sahibi
yok kanka tesekkur ederm hem fiyat tuzlu geldi bana bayyaaa bi

endera

Üye
hocam bu telefon daha duna kadar 800ytl idi... 350 iyi bence neden tuzlu anlamadım.. hemde bayagı demıssın... kaca satılıyorkı pıyasada 100 mılyon mu

lazyboy

lazyboy

Üye
    Konu Sahibi
hayır temizler 300 ytl ye gidiyor gg den bakabilirsin

king_ertuz

Üye
selam ben iskenderundan bak bende n80 iE var +1gb hafıza kartı +512mb+stereo kulaklık orijinal nokia+bluetooth orijinal kulaklık+stereo setine bağlama kablosu orijinal gene nokia+2 data kablosu kart okuyuçuzu+3.5 inch lik kulaklık takma adaptörü+koruma kapagı orijinal gene nokia+renk siyah modelli yani +1sene garantı kvk isteyenler 0555-5630131 kargo ile teslim olur fiyat 350 ama pazarlık payı var +2tane orijinal nokia gene şarz kablosu biri adaptörlü biri normal küçük cevaplarınızı bekliyorum daha 2 gündür satmak istiyorum burdan birini bulursam sataçam

drgoker44

Üye
Slm kardeş ben ankaradayım.bende n80 var.sorunsuz.yurtdışından hediye geldi.kaydı pasaprt ile yapıldı.ancak sim kilidi vardır.sim kiliti turbo sim ile açılmaktadır.ben sana cihazı 210 liraya veririm.30-40 liraya da turbo sim alırsın.güle güle kullanırsın.
Sen neden kullanmıyorsun dersen.ben 6300 ve n73 kullanıyorum. N80 e ihtiyacım yok.yanında 1 gb da hafıza kartı veririm.
Düşünürsen ara kardeş.0505 3563172

bu35rock

Üye
bende izmirden 250 ytl alırım sağlamsa (ekran arıza 6630+ full çiziqsiz n gage sıfır ayırını bırakın bir defa açtım kullandım sonra yeni tel hediye geldi ben orta okuldayken dayım göndermişti sıfırdı annemler aldı elimden yeni çekmeceden çıktı 512-256 hafıza kartıyla beraber 160 ytl satıyom dahada inmem telefonun ekran yapıştırması bile duruyo ama kutusunu kaybettim

ajanneo

Üye
slm ben ş.urfadan ahmet bende n 80 var temiz ve sorunsuz 1 gb hafıza kartı orjusb kablosu ve orj şarj ve birde blıututh kulaklığı var hepsine 270 istiyorum ilgilenenler [email protected] adresine ileti atsınlar.isteyenlere resimleride atarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...