Temiz 4Aylık 5800XM Blue, Acil Satılıktır!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wwwfff

Üye
    Konu Sahibi
Temiz 4Aylık 5800XM Blue, Acil Satılıktır!
Telefonum temizdir çokta memnunum temiz kullandım.Fakat paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.

Aldığımdan bu yana ekran koruyucusuyla kullandım kendi ekranında tek bir çizik bile yoktur.

telefonda çarpma, düşme vs. herhangi bir darbe yoktur. Tüm fonksiyonları çalışır durumdadır.

Tüm kutu içeriği var(kulaklık dışında) ve aksesuarlarıyla birlikte gönderilecektir. Garantisi başlıktada belirttiğim gibi devam etmekte daha 4 ay oldu alalı nakite ihtiyacım var bu yüzden satıyorum acil satılıktır.

350tlden satıcam fakat pazarlık payı var fiyat konusunda anlaşılabilir. İlgilenenlere duyrulur...

Malesef şuan resim ekleyemiyorum :( ilgilenen p.m. atıp resimleri görebilir. Ayrıca FATURALIDIR...

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
cihazın fotoğrafını eklemelisiniz :oke:

Kubde

Kubde

Üye
5800 sıfırı üretimden kalkmadımı yahu?

wwwfff

Üye
    Konu Sahibi
:) satılıyor hala

nalcam22

nalcam22

Üye
350 tlmi ohabenim kini 270 e satim alan varsa faturalı tün aksesuarları sağlam

manush

manush

Üye

yani 270TL sizin kendi cihazınıza biçtiğiniz değer olabilir, bu başlıktaki 350TL de sahibinin kendi cihazına biçtiği değerdir, diğer bir başlıktaki benim, bir diğeri bir başkasının ...

2.el sözkonusu olup, insanların kendi aldıkları cihazlara değer biçmeleri için öyle net kurallar yok, dileyen dilediği değeri belirler; önemli olan alıcısını bulabilmesi.

o nedenle bu yaklaşımınız pek hoş durmamış!
mesela "faturalı" ne demek, başkalarınınki çalıntı mı oluyor, faturasız felan, onu mu kastediyorsunuz?!?!?

neyse, siz kendi cihazınızı o fiyata satmak istiyorsanız, satabilirsiniz elbette; ama bu başkalarının da o değeri belirlemesini gerektirmez! Hala satışı olan ve çıktığı ilk günden buyana 2 seneden fazla zaman geçmesine rağmen hala rağbet gören, mağazalardaki sıfır satışı 470-580TL arasında olan bir cihazı düşünürsek hele ..

wwwfff

Üye
    Konu Sahibi

satmaya kıyamadığın temiz bir telefonun olsaydı sende eminim biraz daha yüksek bi değer biçebilirdin ki benm de nakite ihtiyacım oldğu için satıyorum belirttiğim gibide fiyat konusunda indirim yapılacaktır. ayrıca telefonum faturalıdır, faturasız olduğunu nereden çıkardın?

TeAmo42

TeAmo42

Üye
satmaya kıyamadığın temiz bir telefonun olsaydı sende eminim biraz daha yüksek bi değer biçebilirdin ki benm de nakite ihtiyacım oldğu için satıyorum belirttiğim gibide fiyat konusunda indirim yapılacaktır. ayrıca telefonum faturalıdır, faturasız olduğunu nereden çıkardın?
Aynen öyle satmaya kıyamadıgım temiz bir telefonum bnmde var fiyat öyle oluyor bence gayet normal fiyat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt