temalarınız media player temalı olacak ! Şok şok şok

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
danqerpeach

danqerpeach

Üye
    Konu Sahibi
temalarınız media player temalı olacak ! Şok şok şok
arkadaslar ben nokianın orjinal temasını file:/// yöntemiyle indirdim sonra blueftp ile açtım içindeki theme.xml dosyasını açtım ve içinde media player skins die bişey var o şey media player teması yerine geçiyor . Neyse gelelim asıl konuya ben bütün belle ve anna ikonlarını idirdim ve nokianın orjinal temasının içindeki theme.xml dosyasını açtım orda media icon games icon vs vardı ve yanındaki isimler ise çok uzun olduğu için çok uğraşmadım ve isimleri değiştirmedin tabiki tema oluşmadı :) neyse siz bu yöntemle istediğiniz her temayı oluşturabilirsiniz :) önemli olan theme xml dosyası bu dosyayı bir klasöre çıkarın sonra kullanacağınız iconları da aynı klasöre çıkartın sonra theme.xml dosyasını açın sonra ayarlar için hangi iconu kullanıcaksanz o iconun adını theme.xmln nin içindeki settings icon yazan yerin yanındaki isimle değiştirin diğerlerinide aynı şekilde yapın sonra bütün iconlar ve theme.xml yi işaretleyin sonra nth yap diyin bu kadar eğer ana ekranda belle tarzında bir saat görmek isterseniz sizin için bir dosyası daha upload ederim ve o dosyayı da isaretleyip tema yapabilirsnz bu kadar saygılarımla
danqerpeach

danqerpeach

danqerpeach

Üye
    Konu Sahibi
eee deneyen yok mu yaw ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt