Temalarım kayboldu ?!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyzap

Üye
    Konu Sahibi
Temalarım kayboldu ?!
Merhabalar. Telefon modelim; Nokia 5800 XM. Benim daha önceden yüklediğim temalarımı yüklü uygulamalarda bulamıyorum. Yani fazlalık olan, kullanmadıklarım var silmek istiyorum ve silemiyorum. N'apmalıyım ??

kaankara16

kaankara16

Üye
soft format atabilirsin. Nasıl atarım diyorsan menü>ayarlar>telefon>telefon yönetimi>Orjinal telefon ayarları yazar bas herşeyi kabul et sonra telefon açılır kapanır ve temalar silinir.
Not:Telefondaki herşey silinir.
Olmassa hafıza kartını çıkararak sfot format at.

Salihç.

Üye
Frmat at du!zelr

beyzap

Üye
    Konu Sahibi
soft format atabilirsin. Nasıl atarım diyorsan menü>ayarlar>telefon>telefon yönetimi>Orjinal telefon ayarları yazar bas herşeyi kabul et sonra telefon açılır kapanır ve temalar silinir.
Not:Telefondaki herşey silinir.
Olmassa hafıza kartını çıkararak sfot format at.

Sorun şu ki hem temalar hafıza kartına yüklü hem de telefonumdaki bilgileri kaybetmek istemiyorum. Temalar tema seçerken gözüküyor. Fakat yüklü uygulamalarda eski yüklediklerim gözükmüyor ve ben de kaldıramıyorum. Yeniden tema yükledikçe ilk zamanlar gözüküyor sonradan yine gözükmüyor. Ama normal tema seçme bölümünde bir sıkıntı yok hepsi gözüküyor.

ecel54

ecel54

Üye
hafıza kartındaki tüm temaları silmek istiyorsan hafıza kartındaki resource\skins ve private\10207114 klasörlerini sil temalar silinmiş olur

beyzap

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartındaki tüm temaları silmek istiyorsan hafıza kartındaki resource\skins ve private\10207114 klasörlerini sil temalar silinmiş olur
Denedim ama maalesef izin vermiyor. "Atla" seçeneği çıkıyor.

ecel54

ecel54

Üye
telefondanmı denedin bilgisayardamı?

ecel54

ecel54

Üye
bilgisayarda klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster yap ve dediğim klasörleri sil

ecel54

ecel54

Üye
bende "klasör seçenekleri" diye birşey yok ?? (xp kullanıyorum.)

- - - Eklendi - - -

Teşekkür ederim deneyeceğim.

telefonu depolama modunda bağlayınca private klasörü gözüküyormu?

enesblt

enesblt

Üye
ayarlar-uygulama yöneticisi-yüklü uygulamlara gir temayı bul kaldır de

halilgirci

Üye
Hafıza kartını telefondan çıkar bilgisayara tak resource,system,sys klasörlerini sil. Yalnız haf.kartındaki programlarında gidecektir. Bu daha iyi olur hafıza kartındaki program belleğini temizlemiş olursun. Programlarım gitmesin dersen sadece ecel54 arkadaşın dediği klasörleri sil. Kartı telefonun üzerinden bağlıyorsan hafıza kartınla iletişimde olan bütün programları kapat ve klasörleri sil.Yoksa silme işleminde bazı dosyalara izin vermez normal olarak.

ecel54

ecel54

Üye
o zaman telefonun hackli değilse hackle ve yazdığım işlemleri x-plore ile yap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt