Tema arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

ozkancaan

ozkancaan

Üye
    Konu Sahibi
Tema arıyorum
Samsung da açılır hızlı ayar menüsü altında gösterilen bildirim bölümününde rengini değiştiren bi tema bulamadım bir çok tema denedim tlf rootlamak istemiyorum varımdır böyle bi tema?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bildirim çubuğu düzenleme programları var . İsmini hatırlayamıyorum şimdi .

ozkancaan

ozkancaan

Üye
    Konu Sahibi
Notification Toggle

Ve buna benzer uyg var ama ya komple temayı değiştiriyor ki çoğu güzel durmuyor yada açılır menüyü komple değiştiriyor aslında uyg ile değilde tema ile çözmek istiyorum tema yapan arkadaşlar neden bildirim çubuğunu atlıyor anlamadım 😅

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Notification Toggle

Ve buna benzer uyg var ama ya komple temayı değiştiriyor ki çoğu güzel durmuyor yada açılır menüyü komple değiştiriyor aslında uyg ile değilde tema ile çözmek istiyorum tema yapan arkadaşlar neden bildirim çubuğunu atlıyor anlamadım 😅
Bildirim çubuğunun şekli vs . Fsrklı yerde saklanıyor . Root erişimi istiyor . Magisk - xposed modülleri falan yapıyordu .

ozkancaan

ozkancaan

Üye
    Konu Sahibi
Tema için söylüyorsan doğrudur ama yukarıdaki uygulamaları kullandım herşeyini değiştirebiliyor ve root istemiyor.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Tema için söylüyorsan doğrudur ama yukarıdaki uygulamaları kullandım herşeyini değiştirebiliyor ve root istemiyor.
Tema için diyorum . O uygulamalar bildirim çubuğunun yerini alıyor zaten .

• Beğen
Tepkiler: ozkancaan
ozkancaan

ozkancaan

Üye
    Konu Sahibi
Aslında bu samsunglara karanlık mod gelen modellerden eski tlflara uyarlama yapabilirler ben biraz daha xda yı karıştıralım! 😉

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Bu uygulamaya bakabilirsin bildirim panelini değiştiriyor diye biliyorum

• Beğen
Tepkiler: ozkancaan
ozkancaan

ozkancaan

Üye
    Konu Sahibi
O yüklü şuanda ama kullanmıyorum samsungun açılır menüsünden vazgeçmek istemiyorum oyüzden tema olurmu diye bakınıyorum..

Üst Alt