telsim wap ucreti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sefilin

Üye
    Konu Sahibi
telsim wap ucreti
ucretlendirme nasıl veri olarak alınan wap ın gprs değil.dakika başınamı downlaod başınamı yaklaşık olarak 1saat gezinsem kaç kontor gider?

Caine

Caine

Üye
telsimle wapa bağlanana rastlamadım daha ??? bağlanan varsa yazssın. benim bildiğim en az 750 veya 1000 kntrun olması gerek

kadabra

kadabra

Üye
Originally posted by Caine@Sep 18 2005, 10:00 PM
telsimle wapa bağlanana rastlamadım daha ??? bağlanan varsa yazssın. benim bildiğim en az 750 veya 1000 kntrun olması gerek
[post=169937]Quoted post[/post]​

Sanırım dakikada 5 kontor falan gidiyor.Epeydir bende girmiyorum ama bir gün merk edip girmiştim.İş wap ayarlarını telsime mesaj atmadan yapabilmekte aslında cunku bu ayar Telsimde 6 kontor. :vur:

kubilay212

kubilay212

Üye
ön ödemelı gprs kullan arkadasım

sonbela

sonbela

Üye
Internet Olan Ama Mp3,wav Desteklemeyen Telefonlarda 750 Kontor Diye Bir Limit Yok. Diger Telefonlarda 750 Kontor Limiti Var Diye Biliyorum

sublieutenant

sublieutenant

Üye
ön ödemelı gprs kullan arkadasım

bi konuya cvp atarken tarihe bi önizleme yap arkadaşım, adamın telefonu ozaman GPRSli değil waplı idi!!! :lol:
üzerimdeki arkadaş
operatörler telefona göre ayrıcalık yapan adamlar değiller,hem dolaşımın wavla mp3le ne alakası var, surfmü yapacaz dansmı?!

sublieutenant

sublieutenant

Üye
İlgilenenlere:

vodafone da suan 3ayri GPRS ücreti var,bunlardan en basiti 100kb./1kntr ama çevirmeli veriyolu nekadardır onu bilmiyorum?:lol:

kanas271

Üye
bende bağlanamıorum

kanas271

Üye
ön ödemeli nasıl oluyo

DjMaNyAq

Üye
Arkadaşlar geçenlerde Ben Vodafene Aradim 140 kb de 1 kontor gidiyor

goldcrusher

goldcrusher

Üye
walla telsimde girmiyodu ama vodafone giriyomus yukarda arkadasın biri yazmıs giriyo diye denedim harbi giriyo yaw :D

M3L!H

M3L!H

Üye
o 140 kb değilde 100 olmasın :) benimki 100 dü.. :)

C01aY

C01aY

Üye
100kb 1 kontör

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt