telpa rezilliği

Sponsorlu Bağlantılar

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
telpa rezilliği
arkadaslar s.a.
ben yaklasik bir 5 ay evvel 2.el bir gmd 4gb aldim.14 subat 2015 de telefonumu android 4.4e yukseltilmesi icin telpaya verdim.telefonumun benden onceki sahibi telefona yetkisiz mudahale etmis.ben bunu bilmiyordum.telpa bunu anladi ben de cihazi geri istettim.11 gun sonra geldi.
buraya kadar hersey normal.
bugun bir arama yaptim.cihazi kulagima goturunce ekran kapanmadi yani bu zamana kadar calisan sensorler calismadi.sensor kismini iyice bir sildim.telefonu birkac kez yeniden baslattim.sorun cozulmedi.
en sonunda telefoncuya goturdum.adam cihazi acti bir de ne goreyim.sensor yerinde yok.sensorun oldugu kisim bombos.yeni sensor taktirayim dedim telefoncu o bolge zarar gormus komple degisiriz o parcayi 55 tl olur dedi ben ogrenci oldugum icin bu fiyat bana cok.
simdi ne yapabilirim arkadaslar.
tesekkurler..

jeosalih

jeosalih

Üye
Kanıtlayamassın ki.

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
oyle..
adamlar beni ters koseye yatirdi

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Göndermeden önce sensör varmıydı,çalışıyormuydu sonuçta telpa senin sensörünu napsın yedek parça mı yok

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
evet vardi calisiyordu sensorum.bence telpadaki eleman telefonu toplarken onu dusurmus olabilirler.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
ilginç bir durum yazılımı yüklemek için cihazın içini açmıyorlar ki almışlar diyeyim

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
ben de oyle biliyordum ama aciyorlar kardesim.cihazda onlarin haricinde biri islem yapmis mi yapmamis mi ona bakiyorlar ondan sonra islem yapiyorlar.
bugun telefoncuya gittim 40 tl bayildim.
hakkimi helal etmiyorum telpa...!!!!!!

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
geçmiş olsun hadi :)

Rainesto

Rainesto

Üye
Geçmiş olsun kardeşim

TroLL28

TroLL28

Üye
İphone,samsung,sony,htc,nokia gibi bilindik markalar dışında telefon almıcaksın kardeşim aynı hatayı bende yaşadım gittim s5 aldım.

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
sagolun tesekkur ediyorum.
bu gmd yi elimden cikarayim gidip 3310 alip kullanacam..

sebo7

sebo7

Üye
2.el telefon alırken dikkat etmek lazım. Akıllı telefonlarda root varmı yokmu iyi bakmak lazım. senin sıkıntın bence bu olmuş yoksa telpa yapardı telefonu bence. geçmiş olsun

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
sagol usta gucum yetseydi hic bu 2.ellerle ugrasmazdim da malum ogrencilik...

metilus

Üye
Turkiyede teknik servis konusunda sansli olman lazim ya telefon gelir yada salatalik

• Beğen
Tepkiler: sebo7

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
bize dilimlenmis hiyar cinsinden birsey yolladilar..

metilus

Üye
:ehe:bigstar:

Üst Alt