Telini Hackleyenler Bundan Pişmann !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheChaosLORD

TheChaosLORD

Üye
    Konu Sahibi
Telini Hackleyenler Bundan Pişmann !!!
S.a arkadaşlar bi tavsiye vermiştim size tel hackleme sertifika ile ilgili ne kadar yalanlayan olsada yapanlar suan tellerini kullanamıyolar ve yine söylüyorum sertifika telinizi casus yazılımlardan koruyan ve trofen vw cr ts gibi dikkatinizi cekerim trojen windows için değildir gidin bi yerlerden öğreninsaçma saban şeylerle milleti kandırmayın arkadaşlar telinizi hacklediğinizde otomatikman teliniz hertürlü casuz zararlı yazılıma maruz kalacak nasılmı tel dinleme oto msj kaydı numaratransfer kredi kartı kullananlar için mobil onay koduna kadar hepsi ve daha fazlası ikinci şahaslar tarafından görülücek ve yine söylüyorum ben kimsenin emeğine laf atmıyorum hackerlemeyi çok güzel anlatmışlar basitcede yapılır ama yapmayın arkadaşlar başınıza bela acarsınız ben birazdaha fazla bilgi vermek için bu konuyu actım kimseyi kandırma yada zorla bi şeye inandırmak gibi bi gayem yok hackleyin hacklemeyin telinizi size kalmış bana bi yararı yada zararı yok ben sadece uyaruyorum sizin iyiliğinizi istiyorum diceksiniz abi çok güzel programlar var sertifika sorunu diyo yükleyemiyoz kardeşim vardır içinde bi pislik yada zararlı bişey ondan öyle diyor şöyle söyliyim her dışı güzel olanın içi güzel olurmu bilinemez herkese iyi akşamlar ve saygılar...

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
S.a arkadaşlar bi tavsiye vermiştim size tel hackleme sertifika ile ilgili ne kadar yalanlayan olsada yapanlar suan tellerini kullanamıyolar ve yine söylüyorum sertifika telinizi casus yazılımlardan koruyan ve trofen vw cr ts gibi dikkatinizi cekerim trojen windows için değildir gidin bi yerlerden öğreninsaçma saban şeylerle milleti kandırmayın arkadaşlar telinizi hacklediğinizde otomatikman teliniz hertürlü casuz zararlı yazılıma maruz kalacak nasılmı tel dinleme oto msj kaydı numaratransfer kredi kartı kullananlar için mobil onay koduna kadar hepsi ve daha fazlası ikinci şahaslar tarafından görülücek ve yine söylüyorum ben kimsenin emeğine laf atmıyorum hackerlemeyi çok güzel anlatmışlar basitcede yapılır ama yapmayın arkadaşlar başınıza bela acarsınız ben birazdaha fazla bilgi vermek için bu konuyu actım kimseyi kandırma yada zorla bi şeye inandırmak gibi bi gayem yok hackleyin hacklemeyin telinizi size kalmış bana bi yararı yada zararı yok ben sadece uyaruyorum sizin iyiliğinizi istiyorum diceksiniz abi çok güzel programlar var sertifika sorunu diyo yükleyemiyoz kardeşim vardır içinde bi pislik yada zararlı bişey ondan öyle diyor şöyle söyliyim her dışı güzel olanın içi güzel olurmu bilinemez herkese iyi akşamlar ve saygılar...

:)

Ne Diyebilirim Ki, Boşuna 4 Yıl Unsigned Uygulamalarla Uğraşmışız.. Ve Şuana Kadarda Telefonlarıma Yüklemediğim Program Kalmadı..

Sonuç Mu ?
Sonuç;
Sorunsuz Geçen Yıllar...

• Beğen
Tepkiler: Bedir20046161 ve yesilyol22
Metin137

Metin137

Üye

:)

Ne Diyebilirim Ki, Boşuna 4 Yıl Unsigned Uygulamalarla Uğraşmışız.. Ve Şuana Kadarda Telefonlarıma Yüklemediğim Program Kalmadı..

Sonuç Mu ?
Sonuç;
Sorunsuz Geçen Yıllar...

çok doğru söyledin abi bende yaklaşık 2 yıldır telimi hackledim ve hala bir sorunla karşılaşmadım hem şuana kadar symbian telefonlara virüs girdiğini görmedim

burakkk97

Üye
symbianda virus ha :kop:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
kaç aydır tel hackli hiçbirşey olduğu yok hem symbiana bulasacak virüs düşünmeli bulaşırken nasıl bir telefona bulaştım diye :ehe kaldı ki virüs yok yok symbiana :)

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Benim anlayamadığım, zaten berbat bir sistem, doğru düzgün uygulama yok. Olanlarda unsigned,
Eeee o telefonu hacklemedikten sonra kaldır at çöpe zaten..

ayrıca symbianın kendisi başlı başına bir virüs zaten :ehe

celilcemre

celilcemre

Üye
Bende biraz birşey biliyorum. Bizim yüklediğimiz programların aslında çoğu sertifikalı da türkçe dil desteği olmadığı için türkçe yapıp kullanıyoruz, buda sertifıkasi gidiyor. Hem bazı uygulamalar arka planda çalışır. Örnek resco wiever, winrar, pdf reader,rom patcher gibi normalde sertifikalı prolar bunlar. Sizin iddia ettiğiniz casus yazılımlarda ihtimal. Uc Browser'in 3 ayrı signed sürümü bende var, ama hepside türkçe sertifikasız

deforze

deforze

Üye
TRND88 bir sürü şey yazmışsın kardeşte bu dediklerin symbyan işletim sisteminde olmuyor sana soruyorum smbyan işletim sistemine giren daha bir adam piyasada var mı olsaydı telefonlarımızdan symbyan ı siler android kullanırdık bugun benim telefonumda 256 mb ram 615 mhz işlemci var yetmezmiydi yeterdi ama gel gör ki piyasada symbyanı çözen adam yok sadece sertifika hatası halloldu C++ ile yazılan ve yazılımı kapalı olan bir sisteme daha çözülememiş sisteme sen nasıl virüs bulastıracan merak ediyorum bugun telefonunda trojanı bırak sistemi çökerten worms at telefonun dosya yöneticisine gir bilinmeyen nesne silinsinmi der tanımaz yani

celilcemre

celilcemre

Üye
İnanin bana 6630 telden n73 telefonuma bulututla virus geldi. Kaspersky 8 kullanıyordum. Devamlı dosya alınsınmı alınsınmı sormaya başladı bir türlü engelleyemedim. Sonunda al dedim ne olacak kaspersky bütün virüsleri yakaladı. Kasperskyi açtım bütün virüsleri restore ettim. X-plore dosya yoneticisine girip private 1000484b klasörüne baktım virüsler orda onları ordan aldım başka yerlere kopyaladım 3_4 ay böyle geçti, hiçbir şey olmadı. Ama n72 telim virüsten açılmıyordu.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
İnanin bana 6630 telden n73 telefonuma bulututla virus geldi. Kaspersky 8 kullanıyordum. Devamlı dosya alınsınmı alınsınmı sormaya başladı bir türlü engelleyemedim. Sonunda al dedim ne olacak kaspersky bütün virüsleri yakaladı. Kasperskyi açtım bütün virüsleri restore ettim. X-plore dosya yoneticisine girip private 1000484b klasörüne baktım virüsler orda onları ordan aldım başka yerlere kopyaladım 3_4 ay böyle geçti, hiçbir şey olmadı. Ama n72 telim virüsten açılmıyordu.

S60v1/v2 De Virüs Mevcut Zaten Bu Bilinen Birşey. Hatta Bunlar Virüs Değil Aslında Sadece Belli Bir Amacı Olan Küçük Yazılımlar.. Bu Sürekli Dosya Gönderme Durumunu Da Gayet İyi Biliyorum. Bu Virüs Değil Ki ?.

Metin MF

Metin MF

Üye
symbiana virüs girse girdiğine pişman olur :ehe

ecel54

ecel54

Üye

s60v1 ve v2 de virüs vardır fakat v3 ve sonrasında yok. 6630'daki virüs bluetoot u kullanılmaz hale getirir ve bulaştıktan programsız silmesi zor. Bluetooth ile birşey alamadığın içinde hepten zorlaşıyor. Virüs bluetoot u kullanarak diğer cihazlara sürekli flower.png gibi 9 kb boyutunda kandırmaca dosyalar yolluyor. Karşıdaki cihazda s60v1 ise gelen dosyayı aça tıkladığı anda bulaşıyor. Virüsü ben hala saklıyorum :D

- - - Eklendi - - -

indirmeye çalıştığımda uyarıyor bilgisayara zarar verecekmiş yazıyor ama telefon virüsü :D

- - - Eklendi - - -

virüs taraması :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt