Teli bozmam lazım

Sponsorlu Bağlantılar

feritkeskin

feritkeskin

Üye
    Konu Sahibi
Teli bozmam lazım
arkadaşlar benin tel galaxy young teyzem yeni tel aldı eskisini bana verdi ama annem derslerden dolayı vermicek ne yapıp ne edip teli bozmam lazım rootla felan demeyin tel play stora girmio internetten bişe indirmio bitek arama yapıyo bide nete girio onlarıda doğru düzgün yapmıyo ne yapim

Son düzenleme:

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
:D

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Amacın bozmaksa;
su ile seyreltilmiş tuzlu elma veya üzüm sirkesini şırınga ile anakarta değecek şekilde 10-15 damla sık
çok uzun yaşamaz ama yapmanı tavsiye etmem anlaşılarbilr

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Derslerin her şeyden önemli bunu sakın unutma. İkincisi bu telefonu bozduğun zaman sanıyor musun ki ailen sana yeni telefon alacak? Bozmasaydın telefonunu diyecekler. Telefon kullanmak için neden bu kadar acele ediyorsun ki ? Bence telefon ile oynamak yerine çok daha faydalı şeyler yapabilirsin. Satranç oynamak gibi. Kendini derslerine verip okulunu başarı ile tamamlarsan ailen mutlaka sana yeni bir telefon alacaktır. Sırf bir telefon için ne kendini ne de aileni zor durumda bırakma.

• Beğen
Tepkiler: köprülü, Mc_SaRı, mesut1979 ve 2 diğerleri
By_Casparov

By_Casparov

Üye
Adam gibi derslerine çalış başarılı bir öğrenci ol ve iyi bir işe girdiğinde kimseye muhtaç olmadan kendi istediğn şeye sahip ol kardeşim. Telefonu bozup yerine yeni ve üst model cihaz kullanmanın sana ve Ailene zarardan başka bişey getirmeyecğini de unutma... ;)

• Beğen
Tepkiler: Mc_SaRı ve mesut1979
feritkeskin

feritkeskin

Üye
    Konu Sahibi
Adam gibi derslerine çalış başarılı bir öğrenci ol ve iyi bir işe girdiğinde kimseye muhtaç olmadan kendi istediğn şeye sahip ol kardeşim. Telefonu bozup yerine yeni ve üst model cihaz kullanmanın sana ve Ailene zarardan başka bişey getirmeyecğini de unutma... ;)

Teyzem yeni tel aldı bana veriyo ama annem almıyo
Derslerin her şeyden önemli bunu sakın unutma. İkincisi bu telefonu bozduğun zaman sanıyor musun ki ailen sana yeni telefon alacak? Bozmasaydın telefonunu diyecekler. Telefon kullanmak için neden bu kadar acele ediyorsun ki ? Bence telefon ile oynamak yerine çok daha faydalı şeyler yapabilirsin. Satranç oynamak gibi. Kendini derslerine verip okulunu başarı ile tamamlarsan ailen mutlaka sana yeni bir telefon alacaktır. Sırf bir telefon için ne kendini ne de aileni zor durumda bırakma.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye

Kardeşim daha gençsin elbet kullanırsın telefon. Acele neden ediyorsun ki? Zaten her yerde teknoloji var. Sabret herşeyin bir zamanı var. Biraz daha büyüyüp kendi paranı kazanmaya başladıktan sonra daha iyi anlayacaksın şu anda ne demek istediğimi. Her şey sabırla olur. Sen telefonu değil, geleceğini düşün.

• Beğen
Tepkiler: mesut1979 ve Gofrettin115

Üst Alt