Telegram Uygulaması İle Bitcoin Mining Yapımı

Sponsorlu Bağlantılar

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
Telegram Uygulaması İle Bitcoin Mining Yapımı
Telegram Uygulaması İle Oturduğunuz Yerden Bitcoin Kazanabilirsiniz

Telegram, bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama içinde bir bot kullanarak "SATOSHI" elde edeceğiz. Satoshi, kuruş gibi bitcoinin küçük birimidir. Kullanacağımız bot bir hile gibi bir şey değildir. Botumuz, ilk giriş yaptığımızda bize 450 elmas veriyor ve bu 450 elmas kullanarak ekran kartı almamız gerekiyor. Aldığımızda otomatik olarak 7/24 saat satoshi çıkartımı yapıyor. Biz ise daha hızlı kazanmak için elde ettiğimiz satoshileri elmasa çevirip üst seviye ekran kartları almalıyız.
isterseniz anlatıma başlayalım.

1- Google Play Store'dan "TELEGRAM" uygulamasını indirelim. (IOS'da olanlarda App Store'dan indirebilir)

Google Play Store'dan indirebilirsiniz ama ben yine de linkini koyayım :)
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

***********************************************************************************************************

Telegram uygulamasını indirdiğimize göre artık botumuzu ekleyebiliriz. İndirdikten sonra Aşağıdaki linke tıklayarak botumuzu ekleyebiliriz (merak etmeyin verdiğim link telegram uygulamasına botu eklemek içindir, bir link kısaltma veya indirme linki değildir :))

**********************************************************************************************************

Evet botumuz Telegram'a eklenmiştir. Şimdi kullanımı kısaca bahsedeyim zaten kolay kullandıkça anlayacaksınızdır :)

Eğer bir sorunuz varsa sorabilirsiniz bildiğim kadarı ile cevaplayacağım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Paylaşım için :tşk:
Bu sistemi daha önce arkadaş ref linki attı ona yardım olsun diye gir çık yapmıştım. Kazanç bırakıyor mu aylık olarak 50-100 lira bile bırakıyorsa yine iyi :) sonuçta bizim cihazları kullanmıyorlar.

100.000'de ödeme çekiliyor imiş sanırım siz ödeme aldınız mı hiç ?

• Beğen
Tepkiler: TRSweet
TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
Paylaşım için :tşk:
Bu sistemi daha önce arkadaş ref linki attı ona yardım olsun diye gir çık yapmıştım. Kazanç bırakıyor mu aylık olarak 50-100 lira bile bırakıyorsa yine iyi :) sonuçta bizim cihazları kullanmıyorlar.

100.000'de ödeme çekiliyor imiş sanırım siz ödeme aldınız mı hiç ?

Ben almadım arkadaşım 1 ayda 120 lira almış blockchain 5 lira mı 10 liramı ne kesmiş (nasıl olsa beleş para kesse ne olur :)) o tavsiye etmişti bana bende konu açayım dedim. Ekran kartı yükselttikçe daha çok sabit kazanç oluyor. En iyi tarafı ise istersen 3 ay sonra gir yinede toplayabiliyorsun :)

Buğra

Buğra

Admin
Ben almadım arkadaşım 1 ayda 120 lira almış blockchain 5 lira mı 10 liramı ne kesmiş (nasıl olsa beleş para kesse ne olur :)) o tavsiye etmişti bana bende konu açayım dedim. Ekran kartı yükselttikçe daha çok sabit kazanç oluyor. En iyi tarafı ise istersen 3 ay sonra gir yinede toplayabiliyorsun :)
Yalnız şöyle bir şey fark ettim. Kazançları eksik sayıyor.
4 tane 1 level kartım var. 1 saatte 12 kazanmam gerekirken 8 kazanıyorum. 2. saatte ise yine 8 kazandım. 3. saatte ise 4 kazandım.

Yani eksik sayıyor. 4 tane level 2 kartı olan arkadaşım 2 saatte 296 kazanması gerekirken 240 kazanıyor.

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız şöyle bir şey fark ettim. Kazançları eksik sayıyor.
4 tane 1 level kartım var. 1 saatte 12 kazanmam gerekirken 8 kazanıyorum. 2. saatte ise yine 8 kazandım. 3. saatte ise 4 kazandım.

Yani eksik sayıyor. 4 tane level 2 kartı olan arkadaşım 2 saatte 296 kazanması gerekirken 240 kazanıyor.
Onu farketmemiştim. Versinde geç olsun güç olmasın :D

Buğra

Buğra

Admin
Onu farketmemiştim. Versinde geç olsun güç olmasın :D
Ama eksik saydıktan sonra ne anlamı kaldı :) ben orada kart alıyorum adamlar benim kartlardan gelecek olan kazancımı vermiyor.

• Beğen
Tepkiler: TRSweet
TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
Ama eksik saydıktan sonra ne anlamı kaldı :) ben orada kart alıyorum adamlar benim kartlardan gelecek olan kazancımı vermiyor.
Sen de haklısın Ne diyebilirim ki :)
Bonusları almayı unutöa her 5 saate bir elmas veriyor 10-150 arası.

cemcorleone

cemcorleone

Üye
verdiğim link le üye olacağınız sistemden ücretsiz btc kazanabilirsiniz. saatlik ve nalık uygun kazancı var güvenilir. zahmetinizin karşılığını alırsınız.. sağlam kazanç ve azaa kanaat edenler için uygun

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Karaşimşek518
Karaşimşek518

Karaşimşek518

Üye
Abilerim kardşlerim benim 100.000 satoshim oldu ama çekerken en az bir yatırımınız veya davetiniz olması lazım diyor çok kişi davet ettim ama hiç para yatırmadım yatırmam gerikiyorsa minumum ne kadar yatırmam gerekiyor

Buğra

Buğra

Admin
Abilerim kardşlerim benim 100.000 satoshim oldu ama çekerken en az bir yatırımınız veya davetiniz olması lazım diyor çok kişi davet ettim ama hiç para yatırmadım yatırmam gerikiyorsa minumum ne kadar yatırmam gerekiyor
Bu uygulama bildiğim kadarıyla scam. Belli sayıda kişiler ödeme almış olsa da çoğu kişi ödeme alamadı.

Honazlı81

Üye
İyi akşamlar uygulama hakkında bilgi alabilirmiyim acaba yaklaşık 1 yıldır öylesine girip satoshileri elmasa çeviriyorum ve birikenlede makine alıyorum günlük birmilyon satoshi birikiyor
Çekim yapılabiliyorsa birisi yardımcı olsun 1 haftalık birikimi bağışlayacağım

Honazlı81

Üye
Bilen birisi yardımcı olabilirmi acaba
0533 694 5817

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Emrexa

Üye
Telegram miningleri scam degilmi ya önceden 1-2 tanesini kullanmış ödeme limitine ulaştığımda depozit yapmamı istemişlerdi bende silmiştim. Bunlarin cogu scam oluyor kullanmak isteyen kullansın ama para yatirmayin derim belki icinde odeme yapana denk gelirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Telegram miningleri scam degilmi ya önceden 1-2 tanesini kullanmış ödeme limitine ulaştığımda depozit yapmamı istemişlerdi bende silmiştim. Bunlarin cogu scam oluyor kullanmak isteyen kullansın ama para yatirmayin derim belki icinde odeme yapana denk gelirsiniz
Ben de öyle diye biliyorum.

Üst Alt