Telefonun titreşimiyle ilgili

Sponsorlu Bağlantılar

uurbyrkdr

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun titreşimiyle ilgili
Merhaba arkadaşlar.
Lumia 920 kullanıyorum. Cihazım hatalı parti, ama bir türlü değiştirtemedim.
Herneyse, cihaz titrerken ses yapıyor. Ben dert etmiyordum ama birkaç kişi bunun bir sorun olduğunu söyledi.
Telefon elimdeyken titrediğinde, sessiz bir ortamdayken yanımdaki kişi telefonun titrediğini rahatlıkla duyabiliyor.
Sizde de böyle mi, yoksa bu bende olan bir sorun mu?

alical33

alical33

Üye
bende de aynı durum mevcut benmkinide değiştirmediler titreşimde kasadan dolayı öyle kasa hatalı olunca öyle oluyor maalesef :(

- - - Eklendi - - -

merak ettimde telefon ne renk ?

- - - Eklendi - - -

merak ettimde telefon ne renk ?

uurbyrkdr

Üye
    Konu Sahibi
Sarı renk benim telefon

alical33

alical33

Üye
hmm benimkide beyazdı

uurbyrkdr

Üye
    Konu Sahibi
Sorun hatalı parti cihaz olduğundan kaynaklanıyor gibi..
Sorunu yaşamayanlar varsa yorum yapabilir mi :)

cagatay606

Üye
bende de aynı sorun var 1 hafta oldu alalı ve düşünüyorum ne yapayım diye

IVI-Elia

Üye
Sorunu biraz daha açsanız ve sorun olduğunu nerden anladınız?(soruyorum yani eleştiri değil)

Bir de kasayla nasıl bir bağıntısı var?

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Sorunu biraz daha açsanız ve sorun olduğunu nerden anladınız?(soruyorum yani eleştiri değil)

Bir de kasayla nasıl bir bağıntısı var?

Cihaz titrerken zangırtı yapıyor resmen :kıskıs:

Kasa gevşek olduğundan bu zangırtı oluyor diye düşünülüyor heralde :hmmm

cagatay606

Üye
yok önemli değil tam açmamışım bende. ben telefonu muğladan bilişim marketten aldım telefon genpa garantili turkcell romlu deniyo sanırsam öyle geldi ve şuan kapla kullanıyorum ve sert zeminlerde aşırı ses çıkarıyor mesela sessiz bir ortamda titreşim sesini gayet iyi bir şekilde duyuluyor internette bi kaç sitede benzer durumlar olduğunu gördüm

ardacumhur

ardacumhur

Üye
:evet: Bende de var aynı olay.

Bir de sessiz ortamdaysam sanki hoparlörden konuşuyormuşum gibi oluyor :kıskıs:

Herşeyine rağmen Siyah NL920 hayranıyım :sarıl:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu bir sorun mu ya da tam olarak nasıl bir sorun anlayamadım açıkçası ben :allalla:

Şu zangırtılı titreşimin videosunu çekip paylaşabilecek olan biri var mı?

Biz de görelim.

Belki de sorun adddettiğiniz şey aslında herkeste olan bir şeydir ve sorun değildir?

cagatay606

Üye

Ya işte alalı bi hafta oldu bu sorun içinde değişim talep etsem yapmazlar sanırsam yaptırsam değer mi acaba diye düşünüyorum

- - - Eklendi - - -

Bu bir sorun mu ya da tam olarak nasıl bir sorun anlayamadım açıkçası ben :allalla:

Şu zangırtılı titreşimin videosunu çekip paylaşabilecek olan biri var mı?

Biz de görelim.

Belki de sorun adddettiğiniz şey aslında herkeste olan bir şeydir ve sorun değildir?

videoyu çekip direk burdan paylaşabilirim sanırsam önceden denemedim ama

pirenuri

pirenuri

Üye
Biliyorum bu sorunu cellat_03 arkadaşımızda vardı. Bazen iyi oluyor sanki çünkü ben telefonu masaya koyduğumda titrediğini çok zor hissediyorum hatta çoğu zaman hissedemiyorum.

dedereis123

dedereis123

Üye
Eskiden bende duyuyordum da güncellemeden sonra elimde bile zor hisseder oldum çok kuvvetsiz gibi anlamadım gitti
Sent from my RM-821_eu_turkey_343 using Board Express

cagatay606

Üye
[video=youtube;4s0Ijnpmc9I]https://www.youtube.com/watch?v=4s0Ijnpmc9I[/video]

videosunu çektim burdan bakabilirsiniz

- - - Eklendi - - -

benim telefon böyle bide kasaya üst kısımdan bastırınca tam oturuyo sanki bolluk var servise götürmeye karar verdim

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Titrediği zeminede bağlı tabi ama ben titreşiminden şikayetçi değilim . Öyle çok rahatsız edici bi titreşimi yok benim telin

cagatay606

Üye
Titrediği zeminede bağlı tabi ama ben titreşiminden şikayetçi değilim . Öyle çok rahatsız edici bi titreşimi yok benim telin
titrediği zemine de tabi bağlı ama elimde bile aynı sesi yapıyor neredeyse ayrıca telefonumda üst kısmından bastırdın mı tık diye bi oturma söz konusu bunu gözlede görmek mümkün

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
titrediği zemine de tabi bağlı ama elimde bile aynı sesi yapıyor neredeyse ayrıca telefonumda üst kısmından bastırdın mı tık diye bi oturma söz konusu bunu gözlede görmek mümkün

Videodaki titreşim sesinde zeminden dolayı bir sıkıntı yok gibi görünüyor.
Ama tabi elindeyken bu derece olmaması gerekir :hmmm

uurbyrkdr

Üye
    Konu Sahibi
Ben dün telefon üzerinden güncelleme yaptım, sorun çözüldü gibi görünüyor bende şuan :)
tabi ben farkedemediysem ayrı :D

cagatay606

Üye

Videodaki titreşim sesinde zeminden dolayı bir sıkıntı yok gibi görünüyor.
Ama tabi elindeyken bu derece olmaması gerekir :hmmm

bencede olmaması gerekiyor elimdede sesi rahat bi şekilde duyabiliyorsun ayrıca telefonun kulaklık girişinin olduğu yerden bastırınca tık sesii geliyor kasa tam oturuyo o şekilde onuda kılıf almıştım takarken fark ettim sanırsam kasasında bi bolluk var eğer telefon bulabilirsem başka garantiye yollamayı düşünüyorum en kısa zamanda